999 rezultate për

ndocaj

Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Eduart Ndocaj rrëfehet per dobësimin drastik: Tani mund të lidh këpucët (FOTO LAJM) Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Nuk njihet më! Eduart Ndocaj tregon sekretin se si ra drastikisht në peshë "Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor..." Pak kohë më parë ish-deputeti Ed
"Një sfidë e vërtetë", Ndocaj tregon sekretin e dobësimit Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
"Kaubojsi" dyshon se Veliaj nuk është infektuar me COVID-19: Gënjeshtër, virusi nuk i afrohet! Ish-deputeti, Eduart Ndocaj, ka folur lidhur me zhvillimet e fundit politike, duke u shprehur se vendimi i qeverisë për
Kaubojsi bën ndryshim drastik, nuk e keni parë asnjëherë kështu pranë bashkëshortes (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është super në formë. Pasi u tha lamtumirë kileve të tepërta, ai ka publikuar disa fot
Ish-deputeti socialist: Arrestohet Edi Rama Ish deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj ka bërë një postim në rrjetin scoial ku me ironi shkruan se është arres
E lajmëron Eduard Ndocaj, babai shqiptar vdes pasi infektohet me COVID-19 Një shqiptar në Angli në moshë të re ka humbur jetën pasi është infektuar me COVID-19. Ledi Skuraj, nga Lezha, ka ndë
"Dil në terren e bëj detyrën që ke ble apo je sëmurë", Ndocaj nuk përmbahet ndaj Ramës (VIDEO) Ish deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj ka reaguar i indinjuar për mënyrën sesi kryeministri po e menaxhon gjend
Kaubojsi kërcënon me jetë e ofendon Ramën: Plumb ballit Eduart Ndocaj, ish-deputet,ka qenë vazhdimisht kritikues ndaj kryeministrit, Edi Rama. Lidhur me çështjen e diskutues
Puthje në mes të skenës, "kaubojsi" Ndocaj e prezanton me publikun Ish-deputeti Eduart Ndocaj pati një surprizë të bukur këtë të hënë gjatë emisionit “Dance With Me” në Tv Klan. Teksa kis
Eduart Ndocaj: Dako tani është vrasës, bashkë me Ramën... Eduard Ndocaj e quajti ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, vrasës të banorëve që humbën jetën ditën e t
"Të këpusin shpinën vajzat e Klanit e të fërkoj unë", çfarë i tha gruaja Ndocajt I ftuar pasditen e djeshme tek Rudina, ish-deputeti Eduart Ndocaj tregoi se para se të bëhej pjesë e këtij spektakli, ba
Gruaja e 'kaubojsit' një xheloze e tmerrshme: Kujdes se mos provoko! "Shko, por mos provoko”, ishte kjo porosia që i dha Valentina, bashkëshortit të saj Eduart Ndocaj përpara se ky i fundit
Kaubojsi sfidon Ramën, i futet pikturës dhe befason me nudizëm (FOTO LAJM) Tanimë që duket se KQZ nuk ka ndër mend ti atribuojë asnjë votë fitoreje ish-kandidatit për kreun e Lezhës, Eduard Ndoca
"Shpërthen" Kaubojsi: O qumështor, o parazit (VIDEO) Eduard Ndocaj, ka reaguar ashpër ndaj nënkryetarit të KQZ-së, Denar Bibaj, pas numërimit të 11 kutive në Lezhës, ku nga