999 rezultate për

ndjenja

Këto 4 mënyra do t'ju ndihmojnë të ringriheni pas një ndarje të vështirë Çdo marrëdhënie dashurie ka një histori. Filloni duke sqaruar idetë për ndjenjat që keni. Ka nga ata që janë ndarë d
Shpjegimi i psikologut: Martesat e vona janë më të lumtura se të hershmet (FOTO LAJM) Gjithkush e kërkon dashurinë, por për fat të keq jo të gjitha marrëdhëniet përfundojnë me fund të lumtur. Kjo ndodh s
"Kam ndjenja për gruan tënde", si reagon burri i shqiptares para kamerave Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, e ftuar ishte Blerina. Ajo dëshironte t’i bëjë një surprizë ba
Si ti dalloni shenjat e depresionit, efektet në gjendjen emocionale dhe fizike Depresioni është një sëmundje shumë më komplekse sesa të ndjerit i mërzitur ose pa energji dhe motivim. Sipas Healthl
Pasi bëri vaksinën kundër Covid-19, infermierja humb ndjenjat (VIDEO) Një video që ka qarkulluar sot në rrjetet sociale tregon momentin kur një infermiere, humb ndjenjat për një moment pas v
E RËNDË/ E p*rdhunuan, 3 vjeçarja gjendet pa ndjenja mes baltës Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kapin e refugjatëve Kara Tepe në Mytilene të Greqisë, ku një vajzë tre –vjeçare
Vëllain ia vrau polici, motra e Klodianit humb ndjenjat para Kryeministrisë (FOTO LAJM) "Më ka prekur loti në zemër, kam gjashtë muaj që se kisha takuar, dhe po e takoj në arkivol. Dua të drejtën e vëllait ti
Makthe të çuditshme gjatë gjumit? Këto janë 11 ndjenjat që përjetojmë kur flemë Natën ne do të dëshironim të flemë në paqe dhe të rivendosnim energjitë. Megjithatë, është e vështirë për të gjetur n
Momente frike në ndeshjen e Arsenalit, sulmuesi dërgohet me urgjencë në spital pa ndjenja (VIDEO) Në minutat e para të sfidës midis Arsenalit dhe Volvesit pati dhe momente frike. Mbrojtësi brazilian i Arsenalit, Dav
Edhe kafshët dashurojnë, shkrepjet mahnitëse që shfaqin ndjenjat e tyre (FOTO LAJM) Fotografët e jetës së egër përjetojnë momente aq sa të bukura edhe të vështira gjatë punës së tyre. Në mënyrë që të k
Tërhiqet Macron: E kuptoj tronditjen e myslimanëve mbi karikaturat e profetit Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se ai i kupton ndjenjat e muslimanëve të cilët janë të tronditur nga shfaqja e
Konkurrenti zgjedh të largohet nga emisioni: Kam nisur të kem ndjenja për Shqipen Berati është konkurrenti më i fundit që largohet nga emisioni “Për’Puthen” në Top Channel. Ai tha se ka nisur të ketë nd
Me pikën e tij më të fortë, ky është momenti kur Khabib lë pa ndjenja Gaethje (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është treguar i pamëshirshëm edhe një herë tjetër. Në duelin e sontëm kundër Justin Gaethje, Khab
8 shenja që njerëzit po ju nënvlerësojnë (FOTO LAJM) Nëse jepni gjithnjë 100% nga vetja qoftë në dashuri, miqësi ose punë, por e shihni veten duke marrë shumë më pak se sa m
Trazohen ndjenjat! Andi hedh sytë nga Shqipja, Tea "e zhgënjyer" Takimi në dukje “i dështuar” mes Andit dhe Teas, bëri që kjo e fundit të kërkonte pushim për javën që vjen, duke mos zgj
Tayna e tregoi publikisht: Të gjithë reperët më shkruajnë mesazhe (FOTO LAJM) Një femër shumë seksi dhe e talentuar si Tayna është ëndrra e çdo djali dhe të shumtë janë ata që mundohen ta bëjnë për
"Mashkulli që është mashkull duhet fokusuar vetëm te 1 jo te 100", Emini shpreh hapur ndjenjat Pas Arbrit, i cili konfirmoi se në emision është vetëm për Tean, edhe Emini konfirmoi një gjë të tillë për Anën. Ai i
E dëmtoi portieri i tij, Mavraj bie pa ndjenja (VIDEO) Frikë për shëndetin e ish-futbollistit të Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj, pjesë e Greuther Furth në Bundesligën e d
Protesta e naftëtarëve, humb ndjenjat i riu Përplasje të forta ka patur ditën e sotme mes naftëtarve dhe policisë. Një protestues mësohet se ka humbur ndjenjat p
Rama garanton grekët nga Athina: Erdogan nuk ka ndjenja kundër jush! Kryeministri Edi Rama ka deklaruar në Athina, teksa ndodhet në cilësinë e kreut të OSBE në takimin e organizuar nga “The