999 rezultate për

ndjej

Rama mesazh shqiptarëve: Ua ndjej dhimbjen deri në palcë, na kanë zënë halli të gjithëve! Kryeministri Rama po prezanton këtë mbrëmje paketën e zgjeruar ekonomike, që do iu vijë në ndihmë bizneseve. Rama iu
"Nuk do të ndjej asgjë edhe nëse prekem", presidenti i Brazilit befason botën: Covid-19 është mashtrim mediatik (VIDEO) Presidenti i Brazilit, Jair Bolsonaro është shprehur se “nuk do të ndjente asgjë” nëse do të infektohej me koronavirus.
U infektua nga koronavirusi, Brataj: Ndjej lodhje e dhimbje në çdo pjesë të trupit Pas lajmit se ishte prekur nga koronavirus, Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, doli në një lidhje në emision
71 vjeçari humbi jetën nga koronavirusi, nga çfarë sëmundjeje vuante tjetër Viktima e tretë u shënua sot në vend nga koronavirusi. Ai ka qenë një 71 vjeçar nga Kuçova i cili ka humbur jetën gja
2 receta për t’ia hedhur dimrit pa asnjë lloj sëmundjeje Kur vjen i ftohti, për të mbajtur në formë shëndetin dhe linjat, zgjidhje perfekte është një lëng frutash ose perimesh t
Nainggolan flet pas golit: Ndjej shumë respekt për tifozët e Interit Goli i shënuar ndaj Interit mund të quhet si një lloj hakmarrje e Radja Nainggolan ndaj ish-skuadrës së tij dhe trajneri
Tërmeti tund fort studion, të ftuarit i ndjejnë "LIVE" lëkundjet (VIDEO) Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter janë regjistruar në rajonin lindor të Turqisë mbrëmjen e s
Ngo: Nuk më kujtohet a e preka me dorë, desha ta shtyja në portë me gjithë lojtarë Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo, ka dashur të mos japë shumë shpjegime për golin që shënoi në minutat shtesë duke siguru
Ramos: Nuk e ndjej Atletico Madridin si armike Real Madrid dhe Atletico Madrid janë gati për betejën e radhës. Sot është në mes trofeu i Superkupës së Spanjës dhe fina
Gazetarja përjeton tërmetin live nga studio: E ndjejmë, lëkundje të forta (VIDEO) Tërmeti 5.1 ballë u regjistrua live edhe në studion e "News24" teksa gazetarja Nisida Tufa ishte në një lidhje live me g
Kafshët e ndjejnë tërmetin 3 javë para se të ndodhë! Sipas një studimi të ri kafshët janë në gjendje të ndjejnë diçka që njerëzit nuk munden. Duke ekzaminuar pamjet nga kame
NEGOCIATAT/ Ambasadorja Schutz: Ndjej keqardhje për rezultatet e konsultimeve në Bruksel Ambasadorja Susanne Schutz, e ngarkuara federale për Evropën Juglindore, Turqinë dhe Shtetet e EFTA-s në Ministrinë e Pu
NEGOCIATAT/ Presidentja e KE-së: Ndjej keqardhje të thellë për Shqipërinë Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Urusula von der Leyen tha se është zhgënjyese dhe ndjen keqardhje për shty
Të flasësh me vete: diçka normale apo tregues i një sëmundjeje? Shumë herë njerëzve, edhe në moshë të rritur, u ndodh që të konstatojnë se po flasin me vete me mendjen e tyre, por edhe
Vetëm kështu arrij të të ndjej pranë: Fjalët prekëse të vajzës së ish-kryeministrit Rexhepi (FOTO LAJM) Sot bëhen dy vite nga vdekja e ish-kreyeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Pikërisht në këtë datë nuk kishte si të
Gjumi i shpeshtë gjatë ditës mund të jetë shenjë e kësaj sëmundjeje mendore Flini shpesh gjatë ditës? Mund të ketë një lajm të hidhur për ju… Gjumi i shpeshtë gjatë ditës mund të jetë shenjë pa
Bimët e ndjejnë dhimbjen ashtu si kafshët (VIDEO) Sa herë kemi dëgjuar që një nga arsyet e zgjedhjes së një diete vegane është fakti që, ndërsa kafshët vuajnë, bimët nuk
Adrian Wellock është njeriu që nuk mund të ndjejë asnjë shije (VIDEO) Ah, pica. Ushqimi perfekt? Ndoshta po, ndoshta jo por është një ndër ushqimet e parapëlqyera në të gjithë botën. Gji
Shërimi i kësaj sëmundjeje varet nga “fati juaj” Studimi I ri sugjeron, që disa barna për trajtimin e sëmundjes së Alzheimerit mund të dështojnë në trajtim, për shkak të
Në ndjejkje të personave të dyshuar, policia aksion në orët e vona të natës në Prizren Në rajonin e Prizrenit është duke vazhduar plani operativ për kontrollimin e lokacioneve dhe personave të dyshimtë. P