999 rezultate për

ndihma

Ndihma ekonomike e paga minimale, Rama: Taksa e sheshtë kërcënon të dobëtit Gjtë fjalës së tij në daljen e sotme për media, kryeministri Rama ka sulmuar sërish planin e opozitës, e cila dëshiron t
Detaje nga aksidenti tek ambasada italiane: 2 të plagosur, i jepet ndihma brenda makinës Përplasja e dy automjeteve në Tiranë përballë RTSH-së ka qenë tepër e fortë, sa njëri prej automjeteve ka çarë gardhin e
Shkodra nën pushtetin e ujit! Përmbyten mijëra hektarë tokë, kërkohet ndihma e ushtrisë Prej disa ditësh Shqipëria është përfshirë nga moti i keq, i cili ka shkaktuar përmbytje të mëdha në Shkodër. Bashki
Rama shpërthen në lavdërata ndaj Erdogan e thumbon BE: Bllokuan ndihmat mjekësore! "Dua të shpreh faktin se solidariteti i Turqisë dhe i presidentit Erdogan nuk është vetëm për tërmetin por edhe për pand
Gruaja rrëzohet nga makina në mes të autostradës, po filmonte për snapchat Një grua teksa po udhëntonte me makinë ditën e shtunë është rrëzuar nga dritarja nës mes të autostradës. Sipas nj
"Do të jetë e vështirë ta fitojmë këtë ligë", Pique ironizon me ndihmat që merr Reali Barcelona është ndalur në barazim te Sevilla 0-0, në një ndeshje ku dy skuadrat kanë pasur raste për ta fituar takimin.
25 vite e martuar në Tetovë, shtetasja nga Tirana e divorcuar mbetet në fatin e jetës (VIDEO) Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti në Tetovë, Flutura Stafa prej një viti jeton e vetme në një garsoniere në Tiranë. Banes
51-vjeçarja kërkon një strehë: Nuk paguaj dot qiranë, ushqehem me bukë e kripë Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti në Tetovë, Flutura Stafa prej një viti jeton e vetme në një garsoniere në Tiranë. Banes
BE nuk e harron Shqipërinë, mbërrin në vend ndihma e para kundër COVID-19 Në Shqipëri ka mbërritur ndihma e parë nga BE për përballimin e COVID-19. Ndihma konsiston në materiale për mbrojtjen
Banorët në Tiranë "thyejnë" karantinën dhe dalin në protestë (VIDEO) Ndihma e qeverisë për qytetarët është konsideruar e pamjaftueshme. Ndonëse jemi në kohë pandemie dhe lëvizja është e
Maqedonia e Veriut merr ndihma të tjera nga Kina për përballimin e COVID 19 Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmanin informoi se ka arritur edhe pjesa e dytë e donacionit me teste mje
Debati për ndihmat ndaj COVID-19 nga Serbia në Kosovë, BE-ja bën thirrjen e rëndësishme Diplomatët evropian në Prishtinë bënë thirrje te dielën që të mos politizohen ndihmat në kohën e përballjes me COVID-1
''1 mijë teste dhuratë'', Haradinaj: Dyshoj se Kurti ka bërë marrëveshje me Serbinë Nënkryetari i Organizatave të Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka deklaruar se me pranimin e një mijë tes
Lista e plotë: Kush përfiton nga ndihma prej 40,000 lekësh Në Fletoren Zyrtare është përcaktuar dhe publikuar se cilët përfitojnë ndihmën financiare prej 40 mijë lekësh dhe si do
E paprecedentë! Berisha publikon pamjet skandaloze nga Fieri (VIDEO) Një "miting" i paprecendentë ndodhi ditën e djeshme në Levan të Fierit ku u bë një rrumujë e madhe pa asnjë lloj distanc
"Miting" mes epidemisë në Fier, Rama zbulon kush e ka fajin (VIDEO) Një skenë e pazakontë është krijuar sot në Fier ku qindra banorë janë grumbulluar para bashkisë së Fierit, pa asnjë dist
Pamje dramatike në Fier, shpërndarja e ndihmave shndërrohet në miting (VIDEO) Pamjet e mëposhtme janë me të vërtetë alarmante shtuar faktin se aty ndodhen edhe efektivët e policisë, e bën ngjarjen a
COVID-19/ Rama zbulon se cilat biznese dhe qytetarë do përfitojnë nga ndihma e qeverisë Kryeministri Edi Rama ka publikuar paketën e plotë të ndihmës financjare të qeverisë, për shkak të koronavirusit. "Më
I moshuari ia refuzon me stil qesen me ndihma Veliajt: Jepja një fukarai (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj ka trokitur në derën e një të moshuari me një qese të mbushur me ushqime me rastin e fe
Ndodh dhe kështu: Familje të pasura në Kumanovë po kërkojnë ndihma që janë për të varfërit Shtabi i krizës në Kumanovë ka dalë me konkluzë në të cilën kërkon të mos keqpërdoren numrat e telefonit të dedikuar për