999 rezultate për

ndiheni

Keni fryrje barku dhe kapsllëk? 3 mënyra për të kuruar këto probleme të bezdisshme Kapsllëku është një gjendje shumë e dhimbshme e trupit dhe që ju bën të ndiheni të fryrë. Por ka mënyra për të kuruar ka
Sa herë të ndiheni si tullumbace pas çdo vakti, hani këto 5 ushqime dhe do të shfryheni menjëherë Ndjeheni të fryrë sa herë që hani? Mos u shqetësoni, u ndodh të gjithëve. E dimë, është një ndjesi e tmerrshme, por duhe
Zbuloni arsyen se përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Ndiheni të stresuar? Këto janë ushqimet që duhet të shmangni Megjithëse mund t’i injorojmë, ka disa ushqime që ndikojnë tek emocionet duke shkaktuar ankth dhe stres. Ekspertët thonë
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
5 gjëra që i ndodhin trupin tonë, kur qeshim më shumë! Kur qeshim, fillojmë të ndihemi menjëherë ndryshe dhe fytyra e muskujt fillojnë të kontraktohen. Të gjitha këto janë she
Përse ndiheni të lodhur dhe përgjumësh në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Puna gjatë shtatzënisë, si të përballoni lodhjen Puna mund t’ju duket tepër e lodhshme kur jeni shtatzënë, veçanërisht nëse në mëngjes keni të përziera apo ndiheni të pa
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
HOROSKOPI/ Prisni ndryshime të mëdha, e hëna vjen me surpriza Dashi Nuk keni pse të shkoni diku tjetër për të gjetur atë që po kërkoni. Shihni rrotull, sepse jeta do të bëhet shum
HOROSKOPI/ Kjo e martë do jetë e mbushur plot pozitivitet dhe mundësi të reja, niseni muajin mbarë Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur d
Pse dëgjimi i muzikës së trishtuar ju bën të ndiheni më mirë Të gjithë i jemi drejtuar muzikës melankolike për të na bërë të ndihemi më mirë në një moment të jetës sonë, por pse ndi
Të do vërtetë apo të përdor? Jepi fund dilemës duke u bazuar te këto 3 shenja! Pasiguria në marrëdhëniet romantike është e pashmangshme, shkruan “
Mos u shqetësoni nga shenjat më poshtë: Thjesht periodat janë rrugës Luhatjet e humorit, irritimi, aknet, dëshira për të ngrënë çokollatë, fryrja, nevoja për të parë filma romantikë njëri p
"Javë e re, kësmet i ri", zbuloni ç'surpriza ka parashikuar Paolo Fox për datat 19-25 tetor Dashi: Mërkuri do të kthehet më në fund nga shenja juaj, por Venusi dhe Dielli do të jenë në prapavijë. Shpeshherë do të
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n
Ç'duhet të bëni në mëngjes që të mos ndiheni të uritur gjatë ditës dhe të mos shtoni peshë? Shkencëtarët në mbarë globin kanë kryer me dhjetëra e qindra studime në lidhje me çështjen e mbipeshës. Ata janë përqend
3 taktika manipuluese që përdorin miqtë toksikë për t'ju mbyllur gojën Jo të gjithë miqtë vijnë në jetën tonë si burim paqeje dhe gëzimi, në fakt disa do tentojnë "të mbjellin" krejt të kundë
Përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t