999 rezultate për

ndihem

Saimiri e eliminoi nga "Love Story", Drita: Ndihem e diskriminuar (FOTO LAJM) Drita, ish-konkurrentja e spektaklit “Love Story” në TV Klan, në një intervistë për “Daily Love Story”, ka rrëfyer se Sa
"Ndihem si sulltan", Shpat Kasapi rrëfehet për marrëdhënien e Selvijes me vjehrrën (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Ai publikoi në Instagram një fot
Bledi Çuçi nxjerr sondazhin: Puna e policisë, jashtëzakonisht pozitive Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi e ka nisur detyrën e tij duke prezantuar rezultatet e punës së policisë së Shtetit në ko
"Ndihem i nderuar që jam në formacionin e ëndrrave", Messi komenton rezultatet e France Football Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka thënë se ndihet i nderuar që është përfshirë në formacionin e më të mirëve të të gjit
"Ndihem shumë keq", Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund pas festës së ditëlindjes (FOTO LAJM) Rita Ora është gjobitur me 10 mijë paund pasi zhvilloi një festë të 30-vjetorit me 30 të ftuar. Ylli i popit i tha Th
"Ndihem keq", çastet dhe fjalët e fundit të Maradonas para se të ndërronte jetë Fjalët e fundit të Diego Maradonas para se të ndërronte jetë i ishin thënë nipit të tij duke i treguar se nuk ndihej mir
Barella për trajnerin Conte: Më ka ndihmuar shumë, ndihem më i matur Mesfushori i Interit, Nicolo Barella ka thënë se trajneri Antonio Conte i ka ndihmuar shumë. 23-vjeçari kaloi në “San
Morata: Te Juventusi ndihem i rëndësishëm Aventura e dytë e Alvaro Moratës te Juventusi ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Me 6 gola të realizuar në tota
Fëmija juaj po ndihet i vetmuar për këtë shkak Një numër i madh i fëmijëve janë duke kontaktuar me ‘Childline’ për ndjenjat e izolimit dhe vetmisë që i ndjejnë. Kjo
I moshuari habit policinë: Ndihem në siklet tani, unë jam bërë gjysh 6 herë, s'jam hajdut "Fajet i ka rakia". Një i moshuar i vendosur në pranga pasi u zbulua nga këqyrja e kamerave të sigurisë në një lokal, kë
Ndarja nga jeta e ish-socialistit, Meta shprehet i pikëlluar: Ndihem me fat! Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare shkrimtari i njohur dhe ish-deputeti socialit, Faslli Haliti.
"Ndihem i fuqishëm", Trump i rikthehet fushatës pas betejës me COVID-19 Presidenti Donald Trump është rikthyer "fuqishëm" në fushatën zgjedhore pasi mpposhti COVID-19. Kur kanë mbetur tre
U infektua me COVID-19, Trump lë spitalin e ka një thirrje për amerikanët Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, lë spitalin vetëm disa ditë pas infektimit me Covid-19.
Almeda Abazi dhe i biri bëjnë testit për Covid-19: Nuk ndihemi mirë (FOTO LAJM) Aktorja Almeda Abazi është tepër e hapur me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe i bën thuajse çdo ditë pjesë të përdit
Georgina "gabon" njësoj si Arbana Osmani, moderatorja: Tani ndihem më mirë (FOTO LAJM) Partnerja e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, shkëlqeu me dy paraqitje të ndryshme në festivalin
Humbi finalen e Champions, ylli i PSG: Ndihemi si m*t Ander Herrera, mesfushori i PSG, pas finales së Champions të humbur ndaj Bayern Munich ka shfaqur gjithë zemërimin e tij
Kuronte të sëmurët me "bikini", infermierja ruse lidh kontratën si modele (FOTO LAJM) Para disa kohësh, foto e një infermiereje në Rusi, e cila kuronte të sëmurët me koronavirus me një veshjet transparente,
Super portier, Oblak thyen rekord në La Liga Oblak bëri historinë duke arritur të mbajë 100 porta të paprekura në vetëm 182 ndeshje. Slloveni mposhti rekordin e v
"Ndihem e tmerruar", nëna e adoleshentit të dhunuar reagon për deklaratën e Veliut (VIDEO) Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut se 15 vjeçari i dhunuar nga policia te Liqeni, vinte nga një famil
Lë pas Krujf dhe Koeman, ja kush u shpall holandezi me më shumë ndikim në botën e futbollit Menaxheri Mino Rajola është shpallur holandezi me më shumë ndikim në botën e futbollit, sipas një votimi të zhvilluar ng