999 rezultate për

nderi

Dalin detajet tronditëse nga tragjedia në Gjilan, prindërit dhe vëllain nuk i vrau policja Ditën e djeshme një tragjedi e pesëfishtë tronditi Gjilanin. Fillimisht u raportua se policja Valdete Bllaca, para se
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Pasi dhuroi 2 milionë euro për rindërtim, Vuçiç kërkon pas nderin: Dënoni Cakajn! Vetëm një ditë pasi Serbia dhuroi për rindërtimin e zonave të shkatërruara nga tërmeti në Shqipëri, sot kërkon dënimin e
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO) Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në Gjilan. Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen
Tayna publikon mesazhet private, çfarë mendon i ati kur ajo "çmendet" në koncerte (FOTO LAJM) Megjithëse u bë e suksesshme në një periudhë të shkurtër kohore dhe fama e saj vazhdon të rritet dita-ditës, Tayna vazhd
Pas Balenës Blu, sfida e re e TikTok po kthehet në problem serioz për prindërit dhe fëmijët (VIDEO) Aplikacioni TikTok duket se po shfaq një sfidë të re dhe të rrezikshme për të gjithë fëmijët dhe adoleshentët. E quaj
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Mbytën dhe zhdukën trupin e vajzës së tyre për çështje nderi, 29 vjeçarja fut prindërit në burg (FOTO LAJM) Shahin Munir kishte katër vjet që e dinte dhe e mbante përbrenda sekretin e vrasjes në vitin 2003 të 16 vjeçares, Shafi
Ndryshe nga prindërit e tjerë, si ka vepruar Michelle Obama me vajzat e saj në adoleshencë? (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë, Michelle Obama ka qenë gjithmonë një nga figurat më të dashura të audiencës. Ajo dhe partneri i saj, B
Ministri turk nxjerr zbuluar Lleshajn dhe Ramën për Harun Çelikun: Faleminderit, na sillni gylenistë të tjerë Ministria e Brendshme e konsideroi si një dëbim rutinë atë të mësuesit turk Harun Çelik natën e 1 janarit të këtij viti,
17 miliard tender, SPAK nis hetimet për Porto Romanon Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për tenderin e landfillit në Porto Romanos në Durrës, me dyshimin e pabarazisë në
Alketës s'i "pushon" goja as para italianëve: Faleminderit për mundësinë e jetës! (VIDEO) Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu sonte do të moderojë festivalin legjendar të këngës italiane "Sanremo". Si një pr
ZYRTARE/ Dortmund prezanton Can, gjermani mesazh prekës për Juven Emre Can është zyrtarisht lojtari i Dortmundit. Gjermani ka kaluar te verdhezinjtë në huazim deri në fund të sezonit
U largua nga emisioni, këngëtarja e njohur i zë vendin Fjoralba Ponarit (VIDEO) Pak javë më parë Fjoralba Ponari njoftoi mes lotësh largimin nga programi "Ora e Tiranës", për shkak të angazhhimeve të
"Doja t'i puthja edhe njëherë", bashkëshortja e Kobe bën dedikimin prekës pas aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Pesë ditë nga aksidenti fatal që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës ka reaguar bashkëshortja Vannessa. Me një postim në
Vajza foli me nënën pastaj shkuan në polici, e pëson keq 22 vjeçari në Kamëz Një 22 vjeçar nga Kamza është arrestuar nga policia me akuzën se ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Arrestimi ka
Pas rrëmbimit të Prengës çfarë i tha prindërve vëllai nga Anglia në telefon Ditën e djeshme policia konfirmoi se Jan Prenga ka humbur jetën si pasojë e sulmit makabër të bërë nga rrëmbyesit e 11 d
Martesa në fshehtësi ishte e vërtetë? Georgina i ngre dyshime fansave (FOTO LAJM) Ditën e djeshme modelja e njohur Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 26-të. Sigurishtë urimin më të bukur
EMOCIONUESE/ Në ndeshjen e NBA-s nuk u sulmua për 24 sekonda në nderim të Kobe Bryant (VIDEO) E gjithë NBA-ja dhe e gjithë bota po vajtojnë vdekjen e Kobe Bryant. Kampioni i shkëlqyeshëm dhe asi i basketbollit q
Fitoi çmim, këngëtarja shqiptare "sherr" me prindërit për lekët E ftuar ditën e sotme në "E diell" ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mariza Ikonomi. Gjatë emisionit, Ma