999 rezultate për

ndĂr

Zi në familjen e Guardiolas, koronavirusi i merr jetën nënës së trajnerit Një nga trajnerët më të mirë në botë, Pep Guardiola, ka marrë lajmin më të keq të mundshëm. Nëna e Pep Guardiola, Dol
Kurti i drejtohet Thaçit ''dhelpër'': Ka politikanë që duan gjakderdhje për të ndarë Kosovën (VIDEO) Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, përmes një video-mesazhi të publikuar në Facebook, deklaroi se ka politik
Kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, Ronaldo dhe Messi bashkë në të njëjtin ekip Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, por për adhuruesit më të mëdhenj të këtij s
''Ne jemi supershpĂ«rndarĂ«sit'', mjekja e bordit fluturues tregon si e transmetoi COVID 19 te familja Gabrielle Wilson po shijonte njĂ« shĂ«titje me fĂ«mijĂ«t e saj njĂ« pasdite teksa e pushtoi njĂ« ndjenjĂ« dobĂ«sisie. “MĂ« god
Ky vend po lufton koronavirusin duke ndarë burrat nga gratë Ndryshe nga gjithë vendet e tjera të botës, Panamaja po ndjek një tjetër strategji për të parandaluar përhapjen e korona
Pamje të rënda, Rama poston video nga SHBA: Viktimat e COVID-19 ngarkohen me vinç (VIDEO) Pasditën e sotme kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në Facebook një video me pamjet e trishta nga Neë York. Në video
2 muaj pas ndarjes nga jeta, publikohet surpriza e Kobe Bryant për fansat (VIDEO) Disa kohë më parë lajmi se Kobe Bryant me vajzën dhe disa persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksidenr me h
Raporti i frikshëm: Qindra mijë familje shqiptare do goditen nga varfëria Ekonomia shqiptare, nga 15 më të rrezikuarat në botë nga koronavirusi. Ky është rezultati i raportit të Standard and Poo
Zbulohet skema e shpërndarjes në shtetrrethim: Kapen tre persona, mes tyre një grua Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona të cilët shpërndanin droga të forta. Policia ka sekuestruar rreth 0.5
Portieri legjendar turk në gjendje të rëndë, e infektoi bashkëshortja Gjeneratat më të vjetra e njohin për karizmën e tij dhe bistekun e flokëve. Rustu Recber, portieri legjendar turk ësh
Shumë shpejt fillon shpërndarja e "pagave të luftës", kush përfiton? Në datën 1 prill, të gjitha bizneset me xhiro vjetore deri në 14 milion lekë dhe që janë mbyllur me vendim qeverie për
Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe Realin e Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Atak në zemër, ndërron jetë e fejuara e futbollistit të Serie A E fejuara e Ricardo Centurion, futbollist argjentinas që dikur ka veshur edhe fanellën e Genoas në Serie A dhe sot luan
Kontakt me mjekun pozitiv me COVID-19 në Dibër, ndahet nga jeta 66-vjeçarja Edhe në Maqedoninë e Veriut fatkeqësisht vijon të rritet numri i personave të prekur nga koronavirusi. Mwsohet se sot
Kërcënohet me jetë presidenti Hashim Thaçi Një qytetar nga pjesa Veriore e Kosovës ka kërcënuar Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi gjatë ditës së djeshme. Burime
"Koronavirus rapsodi", komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO) Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyr
Messi sfidon CR7, ja sa ka dhuruar në luftën ndaj koronavirusit Lionel Messi është bashkuar në grupin e sportistëve të njohur që kanë bërë donacione në luftë ndaj koronavirusit. Sip
Koronavirusi falimenton skuadrën legjendare? Pandemia e koronavirusit do të ndikojë ndjeshëm përkeqësimin e situatës financiare te shumë klube evropiane. Në mesin
Stadiumi legjendar në Brazil kthehet në spital (VIDEO) Koronavirusi ka filluar të përhapet me shpejtësi edhe në Brazil, ku deri më tani regjistrohen 1600 raste të prekurish dh
Covid-19 i mori mikun mĂ« tĂ« mirĂ«, stilisti pĂ«rlot me mesazhin e tij (VIDEO) Geoffrey Mac ka ndarĂ« njĂ« lajm shumĂ« tĂ« hidhur me ndjekĂ«sit e tij nĂ« Instagram. Fituesi i ‘Project RunaWway’ ka tregu