999 rezultate për

navas

Skandal në ndeshjen Celta Vigo - Real Madrid, shikoni veprimin e Navas (VIDEO) Një episod i paprecedent ndodhi dje gjatë ndeshjes mes Celta Vigos dhe Real Madrid, e cila përfundoi në barazim 2-2.
Navas provokoi Messin para se të godiste penalltinë, ja çfarë i tha (VIDEO) Keylor Navas e kupton se penalltitë janë duele piskologjike dhe kështu ai dëshironte ta mposhte Lionel Messin. Në El
Gratë e lojtarëve madrilen veshin hixhabin teksa ndodhen në Abu Dhabi (VIDEO) Teksa ndodhet në Abu Dhabi për të zhvilluar gjysmëfinalen e Kupës së Botës për klube. Por në vigjilje të kësaj sfide
Super Aubameyang, barazon shifrat ndaj Realit (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Realit në "Santiag Bernabeu" Është përsëri ai, Aubameyang që
E FUNDIT / Carvajal mund të luaj kundër Atleticos, ndërsa Navas jo Navas nuk do të luajë kundër Atleticos, ndërsa Carvajal i ka lënë anash problemet me zemër dhe do të zbresë nga minuta e
Real Madrid njofton për situatën e të dëmtuarve, rikthehen Isco dhe Carvajal Isco nuk do të mungojë në derbin e të shtunës kundër Atletico Madrid. Matteo Kovacic, Gareth Bale dhe Keylor Navas pr
Shikoni se si Navas i pret penalltitë me sy mbyllur (VIDEO) Keylor Navas mund të jetë lojtari më i nënvlerësuar në suksesin e Realit të Madridit në fitimin e dy Championasve radhaz
Reali i gatshëm të shesë Navasin, sulen ofertat nga Premier League Emri i portjerit të Athletic Bilbaos, Kepa është duke u përfolur shumë nëpër mediat sportive në Spanjë se do të jetë por
Navas transferohet në Londër, por tek cili klub Arsenali është duke e menduar një lëvizje të papritur në afatin kalimtar. Top-çinjtë kërkojnë zëvendësuesin e Petr Ce
Kështu Harry Kane pas ndeshjes e uroi Navasin për pritjet e tij (VIDEO) Keylor Navas ishte fantastik mbrëmë ndaj Tottenhamit me disa pritje fantastike sidomos ndaj superlojtarit Harry Kane.
Të rejat e fundit nga kampi madrilen, Navas gati, Carvajal, Kovacic dhe Bale të lënduar Portieri i Kosta Rikës ishte jashtë fushave të trajnimit në Valdebebas të dielën dhe mund të jetë i aftë në kohë për t'u
Vazhdojnë vuajtjet për Realin e Madridit, konfirmohet dëmtimi i lojtarit Real Madrid ka marr një lajm të keq prej stafit mjekësor të klubit. Keylor Navas ka pësuar një lëndim gjatë angazhimit m
Navas: Jemi një grup lojtarësh që do qëndrojmë bashkë deri në fund Portjeri Madrilen, Keylor Navas është shfaqur para mediave pas fitores së Real Madridit ndaj Real Sociedadit në gjiron e
Buffon: Reali s'ka pse të kërkojë portier tjetër, Navas është ndër më të mirët Portjeri i Juventusit, Gianluigi Buffon, në një intervistë për Marcan tha se Navas është një portjer fantastik e poashtu
Statistikat tregojnë një Navas specialist kur bëhet fjalë për 11-metërsha Keylor Navas po vazhdon me formën e tij të mirë në Real Madrid në 2 sezonet e fundit. Portjeri Madrilen ishte një nga kr
Casillas përkrah Navasin: Duhej të nominohej për çmimin "Portieri i Vitit" Pas një sezoni të madh në të cilin Navas luajti një rol kyç në Real Madrid, duke fituar Ligën e Kampionëve dy herë radha
Navas e di se nuk është lehtësuar nga largimi i Neymarit, pasi mbetet akoma Barcë Navas ka folur për mediat në vigjilje të super sfidës së El Clasicos. Portieri nga Costa Rika ka shprehur bindjen e tij
Navas brenda 28 minutash ndryshon mendjen e gjithë botës I pranishëm në fitoren 2-1 ndaj Real Madridit ndaj Manchester United në Superkupën Europiane, Keylor Navas bëri gabime t
De Gea i lutet agjendit të tij: Më nxirr që këtu David De Gea i ka thënë agjentit të tij Jorge Mendes të shtyjë përmes një kalimi në Real Madrid. Kjo sipas spanjollit
Navas nuk pret ofertë nga Sevillia Spanjolli Jesus Navaz ka deklaruar se nuk po e mendon një rikthim tek ekipi ku u formua si lojtarë. Spanjolli kohët