999 rezultate për

navalny

Navalny rrëfen momentet e para pas helmimit: Po vdisja Lideri i opozitës Ruse, i cili u helmua pak kohë më parë me një agjent nervor, ka treguar eksperiencën e tij të vështirë
Navalany hedh akuzën: Pas helmimit tim, fshihet Putin Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny tha për mediat gjermane se besonte se Presidenti Vladimir Putin qëndron pas helmimit
U helmua, kundërshtari i Putin lë spitalin Kundërshtari i Putin, Alexei Navalny ka lënë spitalin në Berlin, ku ai është trajtuar pasi u sëmur muajin e kaluar gjatë
Navalny nuk u helmua me çaj, cilat janë dyshimet pas analizave Deri tani është menduar se kreu i opozitës ruse, Alexei Navalny u helmua pasi piu një filxhan çaji në aeroport. Por t
Lideri i opozitës ruse doli nga koma pas helmimit, dalin rezulatet përfundimtare Presidenca e Francës konfirmoi të hënën se analizat e bëra në këtë shtet kanë arritur në përfundimin se udhëheqësi i opo
Dy laboratorë të tjerë konfirmojnë se lideri i opozitës ruse u helmua me Novichok Qeveria gjermane bëri të ditur se dy laboratorë specialë në Francë dhe Suedi kanë konfirmuar se udhëheqësi rus i opozitë
Helmimi i bujshëm, del nga koma lideri i opozitës ruse Ka dalë më në fund nga koma lideri i opozitës ruse, Alexei Navalny. Lajmin e kanë dhënë mjekët të cilët po kujdesen p
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Dyshojnë se u helmua, çfarë tregojnë fotot e fundit të kundërshtarit të Putinit (FOTO LAJM) Njihet si kundërshtari më i njohur i Putinit. Politikani rus i opozitës, Navalny u dyshua për helmim, të premten mjekët
Nga porositja e çajit tek ulërimat: Orët e fundit të kundërshtarit të Putin para se të binte në gjendje kritike Për Alexei Navalny ishte një tjetër udhëtim rutinë në rajone. Në mënyrë të veçantë për qytetin më të madh të Siberisë, N
Arrestohet lideri opozitar rus, Aleksei Navalny Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është arrestuar sot në Moskë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e tij, Kira Yarm
Rusi, lirohet nga burgu udhëheqësi i opozitës Udhëheqësi i opozitës ruse Alexei Navalny, u lirua të enjten pas kryerjes së një dënimi 30-ditor lidhur me rolin e tij n
Policia arreston në Moskë opozitarin rus Aleksei Navalny Opozitari rus, Aleksei Navalny është arrestuar nga policia në Moskë, në protestën kundër presidentit rus, Vladmir Putin.
Arrestohet kreu i opozitës në Rusi Policia në Moskë ka arrestuar kreun e opozitës Aleksei Navalny në një tubim të thirrur prej tij për të protestuar ndaj z
Protesta për bojkot të zgjedhjeve presidenciale në Rusi Dhjetëra njerëz, përfshirë liderin opozitar, Aleksei Navalny, janë arrestuar sot në gjithë Rusinë, derisa ata janë tubua
Putin i bllokon financat rivalit politik Qeveria ruse duket se po i mbyll çdo shteg opozitarit Alexey Navalni, i cili synon të sfidojë presidentin Vladimir Putin
Rusi: Navalnyt nuk i lejohet të garojë për president Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Rusi sot e ka refuzuar kërkesën e aktivistit antikorrupsion dhe liderit opozitar, Alek
Navalny sfidon Putinin: Nuk do t’i ndalim protestat! Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny, ka premtuar se do të vazhdojë të mbajë protesta, të cilat kanë tërhequr tashmë mij
Hetuesit rusë bastisin shtabin zgjedhor të kritikut të Putinit Hetuesit rusë kanë bastisur zyrën e liderit opozitar në Moskë, Aleksei Navalny, një ditë para se ai të lirohet nga burgu
Dënohet me burg lideri i opozitës ruse Alexei Navalny u arrestua dje para se të fillonte protesta. Udhëheqësi i opozitës ruse,u dënua me 30 ditë burgim për,