999 rezultate për

nate

"Si këndon Era?", Robert Berisha fëlliq kunatën publikisht Nora Istrefi dhe Era Istrefi janë dy nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Era ka korrur sukses të madh k
Kallashi: Politikanët ma kanë kërkuar për një natë por si u përgjigja (FOTO LAJM) Valltarja shumë e komentuar në showbizz për fotot provokuese apo videot twerk, Kallashi ishte e ftuar mbrëmë në ‘Prive’.
Policia shpëton 9 jetë shoferësh, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar përgjatë fundjavës kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane duk
Babai i Stresit rrëzon versionin e prokurorisë për telefonatën me Bajrajt Gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest në burg” për reperin Stresi, i cili arrestua ditën e djeshme në një hotel n
Policia shpëton 17 jetë, çfarë ndodhi natën në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Ne vetem 5 ore kontroll me Radar ne rrugen interurbane Tirane-Durres-Tirane jane kapur shume drejtues mjetesh me shkelje
Hoteli i parë luksoz në hapësirë, sa kushton një natë (FOTO LAJM) Ju kishte shkuar mendja që të shkoni për pushime në hapësirë dhe për më tepër të shijoni orbitën në një hotel luksi.
Kryebashkiaku i natës i përvishet Ramës: Psiko-delirant pa b*thë, jemi popull b*le që nuk kuptuam një m*t Briken Fejzullai u prezantua nga Erion Veliaj si kryebashkiaku i natws i Tiranws ka shkruar njw letwr "pa dorashka" pwr
Dafina nuk ka gjumë, ndez rrjetin me "twerk" në mes të natës (VIDEO) Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdi
Rrëqethëse, Luigji i vogël fjeti gjithë natën në krahët e nënës së vdekur, qau se ajo nuk kishte më gji Dëshmitë dhe rrëfimet e ndryshme për Kampin e tmerrshëm dhe famëkeq të Tepelenës duket se nuk kanë të sosur….!? Një ndër
Foto nga dushi, Enca shfrenon imagjinatën e çmend fansat Enca e çmendi rrjetin me publikimin e videoklipit "Kujt po i han" që shkaktoi shumë komente dhe e gjithë vëmendja ishte
Këngëtari shqiptar tregon çmimin që ka për një natë në shtrat Shpat Deda, flokët e tij perfekt, dhëmbë tejet të bardhë dhe sytë e tij të shkruar, janë të ftuarit e të shtunës në "Pop
E quajti lopë, Enca fëlliq Noizyn në mes të natës (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Enca së fundmi ka publikuar klipin e saj të ri, por jo të gjithë e kanë pëlqyer. Pas kësaj këng
Suma: Bechtel-Enka po terrorizon qytetarët Mbrëmë gjatë natës kryetari i Hanit të Elezit, Rufki Suma, së bashku me drejtorin e Shërbimeve Publike, Refet Kalisi, ka
Serbia ditë-natë vazhdon të luftojë kundër Kosovës Diplomacia serbe është duke e vazhduar ofensivën për të siguruar sa më shumë çnjohje të shtetit të Kosovës. Madje minist
Nate Diaz kërkon t’i shkaktojë humbjen e parë Khabibit Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këti
Brenda hotelit luksoz ku jeton Mourinho, ja sa kushton një natë Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, kohët e fundit po përballet më shumë akuza për gjendjen jo të mirë të klubi
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Unitedit për akomodimin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho duket se po i kushton shumë klubit anglez, Manchester Unitedit. Përveç pagës së tij, ai jeton në “Hotel Lo
I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon (FOTO LAJM) Javët e errëta duket se nuk do të kenë fund p♪7r Cristiano Ronaldon. Akuzat e Kthryn Mayorga për përdhunim, du
Tritol në shtëpi, gjyshja e Xhisielës rrëfen tmerrin Familjarët e Xhisiela Malokut ndjehën të kërcënuar pas hedhjes së një sasi eksplozivi në shtëpinë e tyre pak pas mesnatë
Tërmet i fuqishëm në Itali, 40 të plagosur Krahas Catanias, tërmeti u ndje edhe në Siracusa, Enna dhe Messina. Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.8 ballë të s