999 rezultate për

naser

Rrëfehet arbitri i Argjentinë-Angli: Si e ndihmova Maradonën të shënojë "Golin e Shekullit" (VIDEO) Ish-arbitri i çerekfinales së Kupës së Botës 1986, Argjentinë-Angli, Ali Bin Naser, u shpreh krenar që i dha mundësinë i
Arrestohet Naser Qeli Policia e Kosovës ka arrestuar Naser Gashin, i njohur si ‘Naser Qeli’, i dyshuar për kanosje. Rasti ka ndodhur para t
Arrihet marrëveshja LSDM-BDI: Zaev tre vite kryeministër, Naser Ziberi një Televizioni Kanal 5 raporton se LSDM dhe BDI kanë arritur marrëveshje për koalicion qeveritar. Sipas këtij televizio
"Naser Ziberi kryeministër, ka më shumë përvojë se Zaevi" (VIDEO) Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në fushatën elektroale ka premtuar që këtë herë është koha për krye
Ziberi flet pas mbylljes së votimeve (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Ziberi thotë për TV21 se kanë shënuar rezultat pozitiv dhe se idej
EKSKLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv me COVID-19 Ditën e sotme në rrjete sociale dhe media qarkulloi lajmi se kandidati për kryeministër shqiptar në Maqedoninë e Veriut,
Naser Ziberi nga Kërçova: Fitorja jonë në dobi të qytetarëve Kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës
Ahmeti: Arsyeja përse e zgjodhëm Naser Zyberin kandidat për kryeministër Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ka thënë se ideja për kryeministër shqiptarë ësht
Naser Ziberi takon sot kryetarët e komunave Jemi vetëm pak ditë para zgjedhjeve dhe fushatat kanë nisur tashmë të kenë efektin e tyre në popull. Sot më 04 korrik
Kandidati për Kryeminstër shqiptar Naser Ziberi nisi fushatën në Çarshinë e Shkupit Kandidati për Kryeministër shqiptar Naser Ziberi, nis fushatën me rininë në zemrën e Shkupit në Çarshinë e vjetër. At
Ziberi: Ideja për Kryeministër shqiptar është më e madhe se sa unë, më e madhe se sa BDl Naser Ziberi është kandidati për kryeministër shqiptar i propozuar nga kryetari i BDI-së Ali Ahmeti. Emrin e Ziberit
Naser Ziberi, kandidati i vetëm potencial për kryeministrin shqiptar? Janë lakuar disa emra deri tani, si kandidatë potencialë për pozitën e Kryeministrit shqiptar. Por mësohet se kandida
KOSOVË/ Sot pritet të zbulohet plani për lehtësim të masave Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia do të mbajë konferencë për media në orën 17:30, ku pritet të flasë për fa
Naser Aliji bëhet me ekip të ri, firmos më skuadrën e njohur Pasi zgjodhi vetë që të largohej nga Dinamo Bucureștit, mbrojtësi i Kombëtares, Naser Aliji, ka zyrtarizuar ekipin
Lirohet nesër nga burgu Tomor Morina Pavarësisht kërkesës për ekstradim në Serbi, ish-ushtari i UÇK-së Tomor Morina pritet që nesër të lëshohet nga paraburgi
Naser Vllasi tregon si e vranë komandantin serb në Koshare (VIDEO) Naser Vllasi, i njohur si komandant “Kobra”, gjatë betejës së Koshares, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në R
Naser Osmani, Bujar Bukoshi dhe Atdhe Gashi nën akuzë për fondin e 3 përqindshit Para një viti Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj deputetit të LDK’së, Naser Osmani, ish-Kryeministrit në Ekzi
Dënim maksimal për vrasësin e Donjeta Pajazitit Pas kthimit të rastit në rigjykim, Naser Pajazitaj, është dënuar me burgim të përjetshëm, pasi është shpallur fajtor për
Skandali i lirimit të Naser Gashit, shpallet në kërkim shefi i Komisariatit të Kukësit Disa muaj pas skandalit me lirimin e trafikantit të drogës Naser Gashi nga komisariati i Kukësit, Krimet e Rënda kanë lë
Naser Aliji pranë largimit nga Dinamo Bucurest Ka zgjatur vetëm një muaj aventura Naser Aliji tek skuadra e Dinamo Bucurest, shkruan Albeu.com. Lajmi është zbuluar