999 rezultate për

nara

Wanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Maurio Icardi, Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet
Wanda Nara nuk njeh limite! Provokon me foto nudo nga dushi Wanda Nara nuk ndal së provokuari! Bashkëshortja dhe e dashura e Mauro Icardit është një nga bukuroshet seksi më të
Wanda Nara në një rrëfim të rrallë: Dashuria me shokun e burrit tim (FOTO LAJM) Së fundmi modelja e njohur Uanda Nara ju ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve duke nisur që me flirtin me mesfushorin kroat
Të dyja pa reçipeta në skenë, Wanda Nara dhe Ingrid Gjoni bëjnë xing me veshjen (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "E diell" në Top Channel ishte këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni. Ingridi foli per jet
Wanda Nara qetëson PSG-në: Icardi nuk do të shkojë te Juventusi Mauro Icardi nuk do t’i bashkohet Juventusin vitin e ardhshëm, përkundër që e ka ngjallur sërish interesimin e bardhezin
Wanda Nara nuk njeh limite, tregon kur kryen marrëdhënie me Icardin Wanda Nara është padyshim një nga bukuroshet seksi e cila ka një audiecë të konsiderueshme falë deklaratave që bën por e
Wanda Nara tregon vuajtjen e saj në lidhjen me Icardin Nga emisioni i njohur sportiv "Tik Tak" tek "Big Brother" Wanda Nara gjithmonë e më shumë po bëhet një figurë qëndrore n
Wanda Nara : E vuaj diferencën në moshë me Mauron (FOTO LAJM) Nga emisioni i njohur sportiv ‘Tik Tak’ tek ‘Big Brother’ Wanda Nara gjithmonë e më shumë po bëhet një figurë qëndrore
Wanda Nara festoi 33 vjetorin, shikoni dhuratën që i bëri Icardi (FOTO LAJM) Wanda Nara festoi 33-vjetorin e saj para pak ditësh, teksa kishte ftuar edhe shumë miq për të kaluar një natë speciale.
Bën tatuazh në vendin intim, Wanda Nara nxjerr pamjet (VIDEO) Bashkëshortja e Mauro Ikardit mbahet si “sex symbol“ , dhe një prej grave absolutisht më joshëse të futbollistëve me fam
Wanda Nara sërish në aksion, PSG-ja i bën super ofertë Icardit PSG është bindur përfundimisht dhe dëshiron të ushtrojë opsionin e blerjes për sulmuesin Mauro Icardi. Lajmi raportohet
Wanda Nara provokon keq tifozët e Interit, publikon pamjet e rivalit (FOTO LAJM) Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në
Lopez merr vendimin, fal Icardin për tradhëtinë me Wanda Naran Shpatat ulen dhe marrëdhënie shoqërore mbizotëron mbi çdo gjë. Këtë ka vendosur të bëj sulmuesi i Crotones, Maxi Lopez,
Wanda Nara publikon foton "e nxehtë" krah Icardit (FOTO LAJM) “Mauro Icardi e unë”. Kështu e komentin Wanda Nara foton e postuar së fundmi në Instgram, ku shfaqet në krahët e sulmues
Wanda Nara e bën vajtje-ardhje Itali-Francë: Eshtë e lodhshme Wanda Nara ka treguar se sa të vështirë e ka që të menaxhojë familjen, sidomos duke ditur se kanë 5 fëmijë dhe se ata ja
Ylli i rrjeteve sociale, Wanda Nara fotografohet nga paparazzi dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Wanda Nara bashkëshortja e futbollistit të njohur Maurio Icardi së fundmi është fotografuar nga paparaci në rrrugët e P
E zhveshur dhe sensuale, rikthehet fuqishëm Wanda Nara (FOTO LAJM) Vanda Nara është rikthyer sërish protagoniste në rrjetet sociale, duke ngritur temperaturat me fotot nudo të postuara së
Marotta nuk "mban" më: Jemi të acaruar me Icardin dhe Wanda-n Drejtori Sportiv, Beppe Marotta ka thënë se Interi ndihet i acaruar me komentet e fundit të Wanda Naras e cila ka konfir
Tashmë zyrtare, rikthehet Wanda Nara (FOTO LAJM) Wanda Nara, bashkëshortja e Icardit pritet të rikthehet në emisionin "Tiki Taka" në rolin e opinionistes në krah edhe të
Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më seksi se kurrë (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i ri i këngëtares Era Istrefi! Pak ditë më parë ajo tregoi se po përgatiste një surp