999 rezultate për

napolit

Taren s'po e mban vendi, Silva ende nuk i ka kthyer përgjigje Lazio duhej që sot të zyrtarizonte transferimin e David Silvës. Ylli spanjoll ka patur që mbrëmjen e djeshme të kthej pë
Barcelona bën detyrën ndaj Napolit, Messi me shokë kualifikohen në çerek-finale (VIDEO) Falë brilancës së Lionel Messi, Barcelona ka arritur të sigurojë kalimin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Barce
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit në Camp Nou. Për vendasit ka shënuar Lenglet në minutë
Napoli bën goditjen e madhe në sulm, merr talentin nigerian! Marrëveshja ishte arritur prej disa ditësh por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Victor Osimhen është futbollisti më i
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit. Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në mi
HISTORIKE/ Hysaj shënon golin e parë me fanellën e Napolit (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares, Shqiptare Elseid Hysaj më në fund ka gjetur golin e parë me Napolin pas 5 sezonesh që kur mbërri
Napoli i prish punë Milanit, futet në garë për Jovic Napoli po tregohet mjaft aktive në merkato, ndërsa po kërkojnë me ngulm të mbyllin marrëveshjen për sulmuesin Osimhen, m
Goditja e frikshme, portieri i Napolit përfundon në barelë i gjakosur në kokë (FOTO LAJM) Atalanta fitoi 2-0 ndaj Napolit në ndeshjen e vlefshme për Serie A dhe në këtë mënyrë ka “blinduar” kualifikimin sezonin
Ndryshojnë planet e Napolit për Elseid Hysajn Në futboll, planet mund të ndryshojnë papritur, në varësi të situatave të krijuara. Kështu po i ndodh edhe mbrojtësit
Sulmuesi i Napolit në listën e dëshirave të Simeones Diego Costa do të largohet dhe Alvaro Morata nuk është një shënues i rregullt, gjë që ka shtyrë Simeonen të mendojë për
Nuk është i lumtur, agjenti zbulon kërkesën që Hysaj i ka bërë klubit të Napolit Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj, dëshiron të largohet nga Napoli. Shkodrani nuk ndihet i lumtur, edhe pse arriti të
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
Setien i trembet Napolit: Do ta kemi shumë të vështirë, na bënë të vuajmë edhe në ndeshjen e parë Barcelona dhe Napoli i Hysajt më 7 ose 8 gusht do të disktutojnë një biletë në çerekfinalet e kompeticionit më të rëndës
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Sarri bën publike listën për finalen ndaj Napolit, grumbullon dhe sulmuesin shqiptar Juventusi ditën e nesërme (21:00) luan finalen e Kupës së Italisë kundër Napolit. Që nga ardhja e sulmuesit të kombëtare
Çmimi i Koulibaly nuk lëviz, pavarësisht krizës financiare të klubeve Skuadra e Napolit nuk e ka ndërmend që ta shesë lirë mbrojtësin, Kalidou Koulibaly. Presidenti i Napolit, Aureloi De
Juventus rikuperon yllin e skuadrës për finalen ndaj Napolit Juventus do të ketë të gatshëm Ramseyn për finalen e Kupës së Italisë të mërkurën mbrëma ndaj Napolit. Uellsiani ësht
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Juventusi me 3 mungesa të mëdha në finalen ndaj Napolit Juventusi do të ketë 3 mungesa të rëndësishme në finalen e Coppa Italia kundër Napolit të mërkurën, pasi Gonzalo Higuai
"Çmendet" Interi, realizon sapo fillon takimi (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Napolit. Zikaltërit kanë relizuar që në minutën e 3 me Eriksen.