999 rezultate për

napolin

Kontrata e Rrahmanit me Napolin, media italiane zbulon detaje të reja Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë d
United marrëveshje me Napolin për Koulibaly Manchester Unitedi raportohet se ka arritur marrëveshje për ta transferuar qendërmbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly
Detaje të reja nga transferimi i Rrahmanit te Napoli Amir Rrahmani së shpejti do të jetë futbollist i ri i Napolit. Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” raporton se palët j
Nuk ka më dyshime, zbulohet data kur Rrahmani do të firmosë me Napolin Amir Rrahmani nga java e ardhshme do të jetë lojtar i Napolit. Një katapultim i jashtëzakonshëm për mbrojtësin e për
Gatusso "piketon" 2 emra për mbrojtjen e Napolit Gennaro Gattuso po mendon të përforcojë Napolin në merkaton e janarit. Reparti më problematik për napoletanët është m
Mori fitoren e parë me Napolin, Gattuso: Ky është vetëm fillimi Napoli ka fituar ndeshjen e parë pas dy muajve, por trajneri Gennaro Gattuso paralajmëron se skuadra akoma nuk është shë
Gattuso do të realizojë sot stërvitjet e para me Napolin Carlo Ancelotti e ka zbrazur zyrën e tij në qendrën stërvitore të Napolit, pasi që Gennaro Gattuso do ta drejtojë seancë
Ancelotti drejt "divorcit" me Napolin Trajneri i njohur italian është në presion pas rezultateve të zbehta të këtij sezoni me klubin nga Serie A Carlo Ance
Tre lojtarë të Milanit nën akuzë, veprimi i tyre para ndeshjes me Napolin ka tërbuar tifozët Milan po kalon një moment aspak të mirë dhe tifozët po vuajnë prej kohësh. Mbështetja e tyre nuk i ka munguar kurrë ekip
Allegri në bisedime me Napolin? (VIDEO) Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është shfaqur në tribunat e "San Siros" për të parë ndeshjen mes Milanit
Vazhdon kriza për Milanin dhe Napolin, ekipet ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja në mes Milanit dhe Napolit me rezultatin minimal 1-1. Napoli arriti që të shënoj gol që në minu
Presidenti i Napolit gati ta shesë skuadrën për 900 milion euro Presidenti i klubit italian të futbollit Napoli, Aurelio De Laurentiis, deklaroi se është i gatshëm ta shes klubin për 9
Lajm i bujshëm nga Anglia: Al-Thani ofron gjysmë miliardi për Napolin Lajmi i befasishëm vjen nga Anglia. Sipas Daily Mail, familja e sheikut Al-Thani (pronari i Psg) është gati të prezantoj
Asnjë fitore në 4 ndeshjet e fundit për Napolin, tifozët vërshëllejnë skuadrën pas ndeshjes Thellohet edhe më tej kriza te Napoli, që mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën përballë
Ç'po ndodh me Napolin, klubi nis padi ligjore kundër lojtarëve të vet Klubi italian Napoli e ka lëshuar një deklaratë për media ku është bërë e ditur se klubi do të nisë padi ligjore ndaj fu
Roma fiton supersfidën me Napolin (VIDEO) Roma ka mposhtur në shtëpi Napolin me rezultatin 2-1, në një ndeshje që dhuroi spektakël. Ndeshja nisi me të dyja sku
Pas Juventusit dhe Interit "ngec" edhe Napoli (VIDEO) Napoli ka ngecur në transfertën e vështirë të Spalit dhe ka marrë vetëm 1 pikë pas barazimit 1-1, me Etrit Berishën që i
De Biazi - Napolit: Hysaj është pasuri, mos e humbisni Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni de Biasi ka komentuar situatën e vështirë që po kalon Napoli gjatë javëve të
Higuain magjik, fundos Napolin me një super gol (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë supersfidë n ndaj Napolit teksa ka realizuar 2 gola brenda 18 minutave. Pas golit të
Hysaj bën marrëveshje me prestigjiozët spanjollë, por Napoli i prish gjithçka Pas dëmtimit që pësoi mbrojtësi i krahut të djathë, Cristiano Piccini, skuadra e Valencias është detyruar që të futet pë