999 rezultate për

napoli

Mertens i jep fitoren Napolit të Hysës kundrejt Atalantës së Berishës (VIDEO) Një fitore me aromë titulli për Napolin. Skuadra e Sarrit kaloi edhe pengesën e vështirë që mbante emrin Atalanta pasi t
Agjenti i lojtarit të Ajaxit: Napoli nuk ka bërë ndonjë ofertë për të Agjenti i lojtarit të Ajaxit, Amin Younes pretendon se Inter dhe Napoli e kanë pyetur për anësorin, por vë në dukje se a
Hysaj në intervistën e fundit tregon gjithçka, nga kaluzola deri tek jeta napolitane Mbrojtësi shkodran i Kombëtares shqiptare shkoi te Napoli kur ishte vetëm 21 vjeç, si një nga përforcimet e kërkuara me
Verdi tregon pse e refuzoi Napolin Refuzimi që talenti i Bolognës i bëri Napolit, ishte lajmi më i bujshëm në merkaton e klubeve të Serisë A. Simone Verdi
Lucas Moura përgatit largimin nga PSG, e pranon dhe vetë braziliani Lucas Moura ka pranuar se do të largohet nga PSG, ndërsa Napoli ka ngecur në bisedime me sulmuesin e Bolognas, Simone Ve
Hysaj: Dua të qëndroj përgjithmonë tek Napoli Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, shpreson që të qëndrojë përgjithmonë te klubi i Napolit. Hysaj është
Juventus shumë pranë mbylljes së marrveshjes me 21-vjeçarin e talentuar Sipas Calciomercato, zyrtarët e Zonës së Vjetër shpresojnë të sigurojnë shërbimet e mbrojtësit të majtë të Hellas Verona
Napoli po mendon që t'i ofrojë kontratë të re sulmuesit belg, Dries Mertens Është raportuar se Napoli po përgatitet t'i ofrojë sulmuesit të saj, Dries Mertens një kontratë të re. 30-vjeçari akt
Napoli heq dorë nga Deulofeu, e ka një arsye të mirë Simone Verdi tashmë mund të quhet lojtar i Napolit. Sulmuesi i Bolognës që shpërtheu këtë sezon me paraqitjet e tij, ësh
Napoli mund Interin në garën për Verdin Sipas “Corriere dello Sport” Simone Verdi është zyrtarisht i Bolognas. Marrveshja është arritur ditën e djeshme dhe l
Mediat italiane hedhin në Serie B Interin Një kampionat vetëm me lojtar italian kur të kishte përfunduar faza e parë e kampionatit Napoli do kryeson bindshëm, “Co
Drejtori sportiv i Napolit takohet me përfaqësuesit e Barcelonës për lojtarin spanjoll Drejtori sportiv i Napolit, Cristiano Giuntoli, është takuar dje në Milano me agjentin e Gerard Deulofeut. Besohet se
Napoli afër marrëveshjes me yllin e Ajaxit Napoli ka arritur marrëveshje me skuadrën e Ajaxit për transferimin e gjermanit, Amir Younes. Sipas mediave italiane
Juventus fiton minimalisht në Sardegnë ndaj Cagliarit, dhe rivalizon Napolin për titullin kampion (VIDEO) Juventus ka arritur të marrë një fitore të vështirë në fushën e Cagliaritme shifrat minimale 1-0. Golin e vetëm në k
Napoli fiton ndaj Veronas dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Napoli ka fituar me lehtësi ndaj Hellas Veronas në "San Paolo", duke mos lënë hapësirë për befasi dhe ruajtur kreun e Se
Khedira ushtron presion drejt Napolit: Kalimi është thjesht çështje kohe Juventusi triumfoi në derbin me Torinon dhe u kualifikua në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, ndërsa deri në shkurt, kur
Hysaj kërkon titullin Kampion dhe nuk e diskuton largimin Elseid Hysaj ka kërkuar që Napoli të lërë menjëherë pas krahëve eliminimin në Kupën e Italisë dhe të përqendrohet te kam
Elseid Hysaj tregon situatë momentale të skuadrës pas eliminit nga Kupa e Italisë Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj thotë se ndihet shumë mirë tek Napoli dhe se do të vazhdojë të punojë për
Etrit Berisha bie seriozisht në radarët e Napolit Napoli kërkon t’ia besojë portën Etrit Berishës. Pasi Atalanta arriti të eliminonte Napolin nga Kupa e Italisë mesa duke
Napoli i Hysajt dominon nga çdo skuadër tjetër, me statistika të jashtëzakonshme për vitin 2017 Edhe pse nuk ka fituar ende asgjë, Napoli duket të jetë skuadra që ka shkëlqyer në vitin 2017. Skuadra që e mbylli vi