999 rezultate për

nantes

Nantes kthen PSG 10 vite pas, i shkakton humbjen e tretë rradhazi (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka dështuar për herë të tretë radhazi ta sigurojë rezultatin e nevojshëm për t’u konfirmuar kampion
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Dani Alves realizon nje “euro” gol, Nantes barazon vetëm pas 3 minutash (VIDEO) Nantes-PSG është zhbllokuar në minutën e 19-të me një magji të Dani Alves. Vendasit janë kundërpërgjigjur në minutën
Nuk mori pagesën për Sala, Nantes dërgon në FIFA Cardiffin Emiliano Sala u zhduk mbrëmjen e 21 janarit në një aksident ajror ndërsa po fluturonte në kanalin e La Manshit, për të m
Cardiff refuzon ta paguajë shumën e transferimit te Nantes për Emiliano Sala Cardiff City është konsultuar me klubet e tjera nga Premier League për të ndjekur rrugën ligjore rreth shumës së transfe
Presidenti i Cardiff tregon nëse do t’ia paguajë Nantes shumë e transferimit të Emiliano Sala Presidenti i Cardiff, Mehmet Dalman, ka thënë se skuadra e tij do t’i bëjë pagesën Nantes për transferimin e Emiliano Sa
Nantes nderon Sala, pezullon numrin 9 që mbante argjentinasi (FOTO LAJM) Nantes ka vendosur ta pezullojë fanellën me numërin 9 që për të nderuarEmiliano Sala, i cili humbi jetën në 21 janar në
Nuk pagoi 17 milion euro për Sala, Cardiff rrezikon dënimin Skuadra e Cardiff mund të marë një dënim ndoshta dhe me zbritje pikë në Premier League. Shkak është bërë shuma shuma
Goli i fundit i Sala, dhe festimi madhështor me tifozët e Nantes (VIDEO) Pas gjetjes së trupit të Emiliano Salas të vdekur, në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, ku shfaqet goli i fundit
Kur i humburi Sala thërriste: "Vamos Albania" Ermir Lenjani ka rrëfyer të kaluarën e përbashkët te Nantes me futbollistin e humbur Emiliano Sala, të cilin e kishte sh
Nantes i kërkoi paratë për Sala, kundërpërgjigjet drejtori i Cardiff Mehmet Dalman drejtori i skuadrës së Cardiffit ka deklaruar se klubi i tij ende nuk ka paguar shumën për Emiliano Sala.
Nantes i kërkon Cardiffit 17 milionë euro për transferimin e Sala Siç raporton "BBC", klubi francez Nantes ka kërkuar Cardiff Cityt t’i paguajë shumën prej 17 milionë euro për transferim
Prekëse, Nantes i dedikon Salas fitoren në Kupën e Francës (VIDEO) Një fitore e dedikuar për Emiliano Sala, nuk mund të ishte ndryshe për klubin e Nantes, shkruan Albeu.com. Të ballaf
Futbollistët dhe tifozët e Nantes, nderojnë të humburin Sala (FOTO LAJM) Nantes dhe St.Etienne barazuan dje 1-1 në ndeshjen e javës së 22-të të kampionatit francez të futbollit, shkruan Albeu.
Nantes rikthehet në stërvitje, futbollistët mbajnë një minutë heshtje për Sala (FOTO LAJM) Tre ditë pas zhdukjes së avionit që po dërgonte Emiliano Sala në Cardiff për të filluar një aventurë të re në Premier Le
Dalin detaje të reja, avioni ku udhëtoi futbollisti kishte defekt para fluturimit (FOTO LAJM) Orët kalojnë dhe ende nuk bëhet i gjallë futbollisti Emiliano Sala. Ai dyshohet se është rrëzuar në det teksa udhëtonte
Shikoni disa nga golat më të bukur të shënuar nga Emiliano Sala me Nantes (VIDEO) Të gjithtë luten për futbollistin Emiliano Sala i humbur në mënyrë misterioze teksa dyshohet ka humbur jetën pasi avioni
I zhdukur në det, tifozët e Nantes nderojnë Sala-n (VIDEO) Emiliano Sala sapo kishte firmosur për ekipin e Cardiffit por tifozët e ish-ekipit të Nantes kanë nderuar futbollistin
I zhdukur në avion, Cana dhe Lenjani luten për Emiliano Sala (FOTO LAJM) Sulmuesi i Cardiff City, Emiliano Sala, kishte fluturuar nga Nantes për në Cardiff, por në aeroplanin që ishte ai është
Kjo është fotoja e fundit që Emiliano Sala postoi në Twiter (FOTO LAJM) Futbollisti argjentinas, Emiliano Sala dyshohet se ishte në aeroplanin e vogël i cili u zhduk mbrëmë në kanalin anglez.