999 rezultate për

nano

Izet Haxhia: Ju tregoj dhunën e '96 dhe ''armiqësinë" mes Nanos dhe Berishës 26 maji i vitit 1996 mbahet mend si dita e vrasjes së zgjedhjeve të lira në Shqipërinë post-komuniste. Ish-truproja e
Kryemadhi tregon se ku ndryshon Nano nga Rama: Fatosi ishte i lig për veten "Për mua është i keq ai që i nxit të tjerët që të shkojnë drejt asaj rruge. Dhe zotëria në fjalë që thoni ju nuk i mbyll
Mustafa Nano: Publikoni emrat e të vdekurve nga koronavirusi Është bërë tanimë pothuaj 1 muaj që zgjohem në orën 10.30 dhe gjëja e parë që bëj është të përmbush nevojën time për tu
Mustafa Nano: Rama kryeministër i mirë për kohë lufte, por duhet të ikë kur ka paqe Analisti dhe gazetari Mustafa Nano ka komentuar në TemA TV në lidhje me qeverisjen e Kryeministrit Rama. Nano tha se
Mustafa Nano sulmon deputetët: Shkoni në Kuvend me makina 100 mijë euro-she Ligji mbi dekriminalizimin e politikës erdhi pas një nisme të opozitës dhe suksesi ishte i padiskutueshëm. Menjëherë u e
Habit Mustafa Nano: Rama duhet të shkojë te psikologu Sfidën e kryeministrit ndaj mediave, në fjalën e tij në Kongresin e PS-së, analisti Mustafa Nano e sheh si një problem t
Konfirmohet në detyrë drejtori i antiterrorit në Policinë e Shtetit Komisioni i Jashtëm i Kualifikimit në polici ka konfirmuar në detyrë Gledis Nano drejtor në drejtorinë e antiterrorit në
Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Fatos Nano apo Edi Rama? Berisha përgjigjet pa dorashka Edi Rama apo Fatos Nano? Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë “zgjedhjen e tij” mes Fatos Nanos dhe Edi Ramës.
Mustafa Nano: Shteti shqiptar u soll poshtërsisht me mësuesin turk, na fal Harun! Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” është ndalur te çështja e dëbimit të nësuesit turk, Harun Çelik nga Shq
Lidhje me Fatos Nanon, kush është krahu i djathtë i Olsian Çelës Thoma Jano është emëruar sot në postin e zëvendësprokurorit të Përgjithshëm, gjë e cila nënkupton se do të jetë krahu i
"Duke ecur zvarrë në rrugët e Prishtinës", Nano: Pse Mustafa duhet të japë dorëheqjen Situata politike në Kosovë, pasi vendi është ende pa një qeveri, ishte tema e monologut të Mustafa Nanosn në “Provokacij
Mustafa Nano nxjerr fotot e Berishës në komunizëm, tregon arsyen (FOTO LAJM) Do ju kallëzoj disa fotografi. Fotografia e parë është fotografia e Sali Berishës me Simon Stefanin. Burri i shkurtër në
Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Monika Kryemadhi flet për pasurinë: E kam me djersë, më ka hetuar Nano e Berisha Monika Kryemadhi në një debat me ekonomistin Besard Kadian ka folur si rrallw herw mw parw për pasurinë e saj. Në fj
"Tekst mizerabël", Mustafa Nano thumbon Rovena Dilon pas "Këngës Magjike" (VIDEO) Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.
Nano: Zvicerianët nuk duhet t’i japin strehim politik Agron Tufës Publicisti Agron Tufa, i cili drejtonte Institutin e Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, bashkë me familjen e
Dëmtohet nga tërmeti edhe pallati ku ka jetuar Fatos Nano Tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar dëme edhe në bllokun e pallateve ku ka jetuar ish-kryeministri Fatos Nano. Në këtë
"10 orë në lokal duke pirë", gazetari tregon si e njohu Fatos Nanon Publicisti i njohur dhe moderator i emisionit “Provokacija”, Mustafa Nano, në librin e tij të fundit “Si e kam njohur”,
"Ose është i çmendur ose pi të bardhë": Mustafa Nano zbulon rekordin e Gent Cakajt Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet më 25 nëntor ka tërhequr vëmendjen e drejtuesit të emisionit “Provo