999 rezultate për

nallbanit

"Duan të duken gjithkund", vajza e Manjola Nallbanit i del në mbrojtje të ëmës (FOTO LAJM) Këngëtarja, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për pamjen e jashtme, ku shfaqe
"Nuk e bind dot të dalë në TV", kush është bashkëshorti gjyqtar i Manjola Nallbanit (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është një nga këngëtaret që iu ka rezistuar viteve, dhe përherë ka ditur që të ketë publikun e saj që e
Në xhirimet e klipit të ri, Manjola Nallbanit i "sulen" patat dhe video është epike (VIDEO) Manjola Nallbani ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" një nga videot më ‘funny’ që mund të keni parë deri tani. Këngë
Kush është bashkëshorti i Manjola Nallbanit? Bashkëshorti i këngëtares Manjola Nallbani quhet Sokol Tona dhe është gjyqtar në Tiranë. Ata janë prindër të dy va
Njihni vajzën e Manjola Nallbanit që ngjan me Megan Fox (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është nëna e dy vajzave të mrekullueshme që tani janë rritur dhe janë bërë zonjusha
Duket si 20 vjeç, ja ndryshimi i Manjola Nallbanit (FOTO LAJM) Këngët e Manjola Nallbanit gjithmonë janë vlerësuar dhe mirëpritur nga publiku. Manjola është vlerësuar dhe shquar për i
Kush është sekreti i rinisë së Manjola Nallbanit? (FOTO LAJM) Gjithmonë Manjola Nallbani shfaqet në formë të shkëlqyer fizike, e veshur gjithmonë me shije dhe në trend me kohën.