999 rezultate për

nako

Pas komenteve seksiste, Albi Nako kërkon ndjesë dhe sqaron deklaratën e bujshme (VIDEO) Kjo javë do të shoqërohej me reagime të shumta, lidhur me disa komente të dhëna nga koreografi Albi Nako, të dielën e sh
Komente seksiste dhe diskriminuese për konkurrenten, Albi Nako: Ishte e inskenuar (VIDEO) Ditën e djeshme, në emisionin “Just Dance” tërhoqi vëmendje të madhe një konkurrente 40-vjeçare e quajtur Bela, e cila i
Dikur i martuar me Klaudia Pepën, i ati i ndalon Albi Nakos nuse balerinë (FOTO LAJM) Koreografi dhe balerini i njohur Albi Nako ishte së funmdi i ftuar në emisionin "Wake up" në Top Channel. Ai rrëfeu shum
"Më plas shpirti", Albi Nako flet si rrallëherë për sëmundjen që e largoi nga skena (FOTO LAJM) Balerini shumë i njohur për publikun shqiptar, Albi Nako, ishte i ftuar ditën në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”, k
"Mbretëreshë", Albi Nako habit me deklaratën për ish-bashkëshorten (FOTO LAJM) Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e saj, por
"Ma shpifët", Alba Hoxha reagon ashpër ndaj lajmeve për largimin nga shtëpia e Albi Nakos (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që lajmet për një raport të ngushtë të koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha zënë titujt
Si lindi dhe mori fund dashuria mes balerinëve, Alba Hoxha largohet nga shtëpia e Albi Nakos Një nga çiftet më të komentuara të showbizz-it, Albi Nako dhe Alba Hoxha, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas plot kat
Albi Nako dhe Alba Hoxha i japin fund lidhjes 4 vjeçare (FOTO LAJM) Një nga çiftet më të komentuar të showbizit, Albi Nako dhe Alba Hoxha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. “Gazeta shqipta
I vodhi klientit 30 mijë dollarë, jepet vendimi për ish-drejtorin e bankës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg ish-drejtorin e një banke në Tiranë, i akuzuar për vjedhje ndaj klientëve. Florant
Skandal korrupsioni në Belgjikë, policia bastis zyrat e klubit legjendar Zyrat e klubit belg Standard Liege janë bastisur gjatë ditës së sotme nga hetuesit belgë si pjesë e një hetimi për korru
"Qëndisi" korografinë e Elvanës në Festival, Albi Nako ka dy fjalë për këngëtaren (VIDEO) Performanca e këngëtares së dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata në natën e parë të festivalit të fundvitit u komen
"Gjithë të ardhurat për familjet në nevojë", Albi Nako dhe Kledi Kadiu anulojnë eventin (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kledi Kadiu do të mbante një ‘ëorkshop’ në ‘Albi Nako Dance Academy’, por ky event është anuluar. Lajmi
Elvana Gjata dhe Albi Nako u bënë sërish bashkë, por çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM) Elvana Gjata ia beson gjithmonë performancat e saj koreografit të njohur Albi Nako. Ai e shoqëron ngado nëpër koncert
Edhe kjo nuk ishte parë, në kopshtin e Kim Kardashian lëviz lirisht një anakondë gjigante Që familja karadashian nuk ka limite kjo tashmë dihet. Të shtunën që lamë pas, ndjekësit e familjes nuk kanë mundur t
Klaudia Pepa feston ditëlindjen, Albi Nako nuk mund të rrinte urtë (FOTO LAJM) Balerina Klaudia Pepa ka festuar 27-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë speciale për të, ajo ka vendosur të ndajë
Çfarë?! Albi Nako do t'a pushonte nga puna Albën që në ditën e 4-t! Fillimet e punës së bashku mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës, kanë qenë shumë ndryshe nga sa shohim sot! Koreografi isht
A janë të lidhur Alba Hoxha dhe Albi Nako? Dyshja përgjigjet gjithë siklet A janë të lidhur Alba Hoxha dhe Albi Nako?! Të ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, dyshja e famshme përpos angaz
Albi Nako ngacmon Alba Hoxhën live: “Gjyshi im e sheh motin për ty!” Albi Nako ishte sot i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit bashkë me balerinën profesioniste Alba Hoxha, me të cilën
Monaco shteti i vogël që ka vendosur të zgjerohet në det, milionerët s’kanë vend për ndërtimin e vilave (VIDEO) Monaco ndoshta është shteti i dytë më i vogël në botë për nga madhësia, por është një nga vendet më të pasura në botë. A
Nis panairi i miliarderëve, aty ku luksi tejkalon çdo imagjinatë tuajën (FOTO LAJM) Monako është një magnet për elitën e pasanikëve, falë madhështisë dhe luksit. Çdo fillim shtatori, Monako organizon p