999 rezultate për

nainggolan

Dëmtohet Nainggolan, do të mungojë ndaj Sassuolos Radja Nainggolan nuk do të udhëtojë me Interin nesër drejt Reggio Emilias për përballjen me Sassuolon, pasi ka ndjerë dh
Një lajm pozitiv për Interin, Nainggolan mposht koronavirusin Ndërkohë që Interi është i impenjuar në derbin e Milanos ndaj Milanit, vijojnë të vijnë lajme të mira nga përgjigjet e t
Interi publikon listën për Champions Inter ka publikuar listën e lojtarëve të përfshirë nga Antonio Conte në Ligën e Kampionëve, me Radja Nainggolan pjesë të
Pranë zyrtarizimit, Nainggolan te Cagliari Radja Nainggolan është afër rikthimit te Cagliari. Sot (e martë) ka pasur një takim mes dy klubeve për të gjetur një
Nainggolan i mbeti në derë, Interi befason me vendimin e marrë për belgun Radja Nainggolan me shumë gjasa do të mbetet zikaltër këtë sezon. Pas huazimit te Cagliari, drejtuesit e Interit, duk
Interi i thotë "JO" ofertës së Cagliarit për Nainggolan, belgu kthehet në Milano Interi i thotë jo ofertës së parë të Cagliarit për Radja Nainggolan dhe rikthen në bazë mesfushorin belg. Këtë të ma
Interi e ndan mendjen, mban Sensin dhe shet Nainggolanin Sensi ka pësuar dëmtimin e pestë sezonal tek Inter, por kjo nuk po pengon ‘Zikaltërit’ që të mendojnë për mos blerjen e
Nainggolan dëshiron rikthimin te Roma, Interi nuk pranon ta huazojë Vendimi Radja Nainggolanit për t’u kthyer te Cagliari i la të gjithë të mahnitur, por në atë kohë dukej zgjidhja ideale
Ndikoi koronavirusi? Conte pranon rikthimin e Nainggolan dhe Perisic Koronavirusi pritet të dëmtojë ndjeshëm gjendjen financiare të klubeve të futbollit dhe këtë e kanë kuptuar mirë edhe te
Lajm pozitiv për Interin, Cagliari gati të blejë kartonin e Nainggolan! Lajme të mira për drejtuesit e Interit përsa u përket futbollistëve që kanë dhënë në huazim verën e kaluar dhe nga të ci
Bashkëshortja me kancer, Nainggolan:Kam frikë për Claudian nëse infektohet me koronavirus Bashkëshortja e Radja Nainggolan, Claudia, po lufton prej 6 muajsh me sëmundjen e vështirë të kancerit dhe në këto momen
Nainggolan flet pas golit: Ndjej shumë respekt për tifozët e Interit Goli i shënuar ndaj Interit mund të quhet si një lloj hakmarrje e Radja Nainggolan ndaj ish-skuadrës së tij dhe trajneri
Nainggolan hakmerret ndaj Interit, belgu hesht San Siron me një supergol dhe barazon rezultatin (VIDEO) Cagliari ka befasuar rezulatin ndaj Interit me anë të Naiggolan. Belgu realizoi me një të djathtë të frikshme duke u
Conte për Nainggolan: Të pyesë veten pse s’është tek Interi Interi dhe Roma përballen nesër mes tyre dhe trajneri Antonio Conte ka dalë para mediave dhe ka folur për ndeshjen dhe s
Befason Nainggolan: Pa jetë nate, disko dhe alkool nuk do të isha vetvetja Ai mbërriti tek Interi në verën e vitit 2018, pas paraqitjeve të jashtëzakonshme te Roma. Edhe pse u mundua shumë te zik
Fantastik Nainggolan, a është goli i vitit në Seria A? (VIDEO) Radja Nainggolan vazhdon të shkëlqejë me Cagliarin. Ai ndeshje pas ndeshje tenton t’i tregojë Interit se çfarë ka hum
Nainggolan flet për Romën: Dhashë gjithçka për atë skuadër, doja ta mbyllja karrierën në Olimpico Radja Nainggolan është rikthyer te Cagliari, skuadër që e bëri të famshëm mesfushorin belg. Pas një aventure jo të mi
Formacionet Cagliari-Inter, Sanchez e nis nga stoli Pas gjashtë ditësh nga debutimi në "San Siro" ndaj Leçes, Interi i ri i Antonio Contes kërkon një tjetër tore këtë herë
Problemet e Icardit me Interin, i zbulon Nainggolan Radja Naiggolan këtë merkato verore u largua nga skuadra e Interit dhe kaloi tek Cagliari në formë huazimi. Ekipi i ri
Interi ka gati zëvendësuesin e Nainggolan Kevin Strotman u largua edicionin e kaluar nga Roma për ta vazhduar karrierën në Francë, por vetëm pas një sezoni holand