999 rezultate për

naimi

Rrjeti masakron ministrin e Ramës pasi ngatërroi vargjet e Naimit (FOTO & VIDEO) Emërimi i Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm shkaktoi një tërmet të vërtetë në politikën shqiptare, dhe duket
Gjeniu i Ramës bëhet lëmsh me fjalët e Naimit (VIDEO) Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, i pranishëm në Samitin e II të Diasporës ka mbajtyur fjalën teksa ka dhënë çmi
Këngëtarja shqiptare shtatzënë në moshën 50 vjeçare, i jep bashkëshortit lajmin LIVE Ditën e djeshme në emisionin "1 kafe me Labin", ka qenë i ftuar njëri prej këngëtarëve të njohur të publikut shqiptar, N
Burri nga Klosi rrëfen dramën familjare: Më ndihmoni të rris vajzën Një 44-vjeçar nga Klosi i Matit ka sjellë historinë e tij në "Me zemër të hapur". Historia e një babai që duhet të r
Mihrije Braha shpërthen në lot gjatë emisionit për bashkëshortin Mihrije Braha ende shpërthen në lot teksa kthehet pas në kohë dhe kujton historinë e dhimbshme të jetës së saj. Ajo i re
Mihrie Braha: Ja skenari për ndarjen time me Naimin Mihrie Brahja i është rikthyer skenës, me një këngë që ka në qendër dështimin e një dashurie, që vetë ajo kurrë nuk e ka
Misteri i vrasjes së Egzon Mazrekajt (VIDEO) Drita Mazreku nuk e ka të qartë motivin pse thjeshtri i saj Egzon Mazreku u qëllua për vdekje. 22 vjeçari nga Sopia e
A e ka tradhëtuar Mihrija Naimin? (VIDEO) Mihrije Braha është përballur me intervistën 60 sekondëshe të Prive në Klan Kosova. Këngëtarja ka treguar se nuk e ka pr
Serbia keqtrajton shqiptarët, asnjë reagim nga Kosova Organet e sigurisë së Serbisë po i keqtrajtojnë qytetarët e Kosovës edhe 15 vjet nga paslufta. Këtë herë, një shqipta
Thaçi zgjedh vargjet e Naimit për të uruar Ditën e Gjuhës Amtare Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar sotDitën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare përmes një postimi në profinin e
Mihrija me të paren i tha "po" Naimit Pavarësisht peshës së kohës, këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, vijon ende ta ruajë bukurinë dhe freskinë vajzërore,