999 rezultate për

naim

Dhuna ndaj arbitrit Bajramaj në Laç, zyrtari i kurbinasve mohon gjithçka Rikthehet dhuna në Kategorinë Superiore dhe këtë herë pre e saj ka rënë arbitri kryesor i ndeshjes Laçi-Kukësi, Kreshnik
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, burrë e grua përfundojnë në spital Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në rrugën “Naim Frashëri”. Si pasojë e tymit, janë asfiksuar d
Në moment të fundit "braktisin" intervistën, Mihrije dhe Naimi zbulojnë arsyen Çifti i njohur, Mihrije Braha dha Naim Abazi, ishin ditën e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina”. E teksa pritëshin që
Mihrije Braha rrëfen betejën e vështirë të bashkëshortit me tumorin: Para tij isha e fortë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” në ekranin e “AbcNews” dhe për të hapur siparin ishte e ftua
"Para apo pas martesës?", Çifti i njohur flet pa dorashka për jetën intime (FOTO LAJM) Të shtunën e kaluar, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, ishin të ftuar në emsionin e dashur për publikun “Shiko Kush Luan”. A
Jep dorëheqje nënkryetari i Komunës së Ferizajt Nënkryetari i Komunës së Ferizajt, Naim Ferati, ka dhënë dorëheqje nga pozita e tij. Lajmin e ka bërë të ditur kryeta
Ndahet nga jeta aktori i madh i humorit, Gëzim Kruja Ndahet nga jeta në moshen 80 vjeçare, “Mjeshtri i Madh”, Gezim Kruja. Kohet e fundit ai vuante nga një semundje e rende,
Gati të lirohet një tjetër i dënuar me rrezikshmëri të lartë, PD nxjerr emrin Partia Demokratike denoncoi sot përmes Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi se po përgatitet lirimi i “bosit të kr
Kuran, Bibël e thënie bektashiane: Rama i merr me radhë Kryeministri Edi Rama duket se ka gjetur një formë të re për të përshëndetur shqiptarët cdeo mëngjes. Ai që prej tërm
Nuk do ta besoni sa vite kanë bashkë Mihrije Braha dhe Naim Abazi (FOTO LAJM) Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një ndër çiftet më të kompletuar të skenës shqiptare. Ndonëse vitet ikin, ata vazhd
Njihuni me gruan nga Kosova që do të bëhet pilote në Kanada (VIDEO) Naime Avdyli Feta është gruaja me prejardhje nga Kosova, që ka kaluar testet e para për t’u bërë pilote në Kanada. Me
Kur Mbreti Zog solli në Shqipëri eshtrat e Naim Frashërit (FOTO LAJM) Memorie.al publikon historinë e panjohur të sjelljes në Shqipëri të eshtrave të poetit të madh kombëtar, Naim Frashëri,
Që të mos jua "ngecin" në dorë: Mësoni si të dalloni nëse kartmonedhat e reja janë false Me daljen në qarkullim të serisë së re të kartëmonedhave 200 dhe 5000 lekëshe, Banka e Shqipërisë ka bërë thirrje për të
Naim Maloku tregon se do të intervistohet nga Specialja Ish eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Naim Maloku është ftuar nga Gjykata Speciale në Hagë për t’u intervi
DËSHMIA/ Flet burri që u filmua me kallash në dorë pas vrasjeve në Mati 1 Prishtina është tronditur nga ngjarja e pasdites së 5 shtatorit. Një kontest rreth një prone rezultoi me përleshje me ar
Gjendet i vdekur "I forti i Tiranës", vëllai i vrasësit të Naim Zyberit Eshte gjetur i vdekur vëllai i vrasësit të Naim Zyberit, i njohur ndryshe si ‘i forti i Tiranës’ në vitin ’97. Uliks
Ulur këmbëkryq e me çifteli, kështu u prit Haradinaj në Drenicë (VIDEO) Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dje ka qëndruar në dhomëne anëtarit të ri të AAK-së, ish-asambeistit
I quajti burrin "fshatar", vajza refuzon publikisht lotët dhe faljen e të atit (VIDEO) Naimi ka katër muaj që nuk komunikon me vajzën e tij Tean sepse kjo e fundit, sipas babait, është lënduar nga një fjalë
Adoleshenti qëllon me pistoletë në mes të oborrit të shkollës, policia fsheh ngjarjen (VIDEO) Një denoncim i rëndë ka ardhur këtë të premte nga një qytetari i cili ka publikuar pamjet sesi një adoleshent në Durrës
Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo