999 rezultate për

nĂse

Analisti politik i drejtohet LSDM-së: E treguat sa humbës jeni Pak para zgjedhjeve akoma ziejnë sulmet politike. Përmendim këtu se idea e një kryeministri shqiptar është piketuar s
Kandidati pĂ«r KryeminstĂ«r shqiptar Naser Ziberi nisi fushatĂ«n nĂ« ÇarshinĂ« e Shkupit Kandidati pĂ«r KryeministĂ«r shqiptar Naser Ziberi, nis fushatĂ«n me rininĂ« nĂ« zemrĂ«n e Shkupit nĂ« ÇarshinĂ« e vjetĂ«r. At
Ziberi: Ideja për Kryeministër shqiptar është më e madhe se sa unë, më e madhe se sa BDl Naser Ziberi është kandidati për kryeministër shqiptar i propozuar nga kryetari i BDI-së Ali Ahmeti. Emrin e Ziberit
Naser Ziberi, kandidati i vetëm potencial për kryeministrin shqiptar? Janë lakuar disa emra deri tani, si kandidatë potencialë për pozitën e Kryeministrit shqiptar. Por mësohet se kandida
"VARdrid", tĂ«rbohet mediat katalanase pas fitores sĂ« Realit (FOTO LAJM) Real dhe Barcelona, tani kanĂ« numrin e njĂ«jtĂ« tĂ« pikĂ«ve, 68, por ‘Los Blancos’ mbajnĂ« vendin e parĂ« falĂ« rezultateve tĂ«
Emocionuese, pacientja ukrainase me COVID-19 pritet nga i dashuri me lule jashtĂ« Infektivit Rasti “Zero” me koronavirus nĂ« SarandĂ« ka mposhtur sot sĂ«mundjen dhe ka lĂ«nĂ« spitalin Infektiv. Turistja ukrainase ka
Mjekja maqedonase: Nga 20 pozitiv vetëm njëri është shqiptar, e ju mendoni se ata janë fajtorë Shkrimtarja dhe mjekja maqedonase, Marija Janevska ka reaguar ndaj sulmeve nga ana e maqedonasve që u bëhen shqiptarëve
KOSOVË/ Sot pritet tĂ« zbulohet plani pĂ«r lehtĂ«sim tĂ« masave Ministri nĂ« detyrĂ« i ShĂ«ndetĂ«sisĂ«, Arben Vitia do tĂ« mbajĂ« konferencĂ« pĂ«r media nĂ« orĂ«n 17:30, ku pritet tĂ« flasĂ« pĂ«r fa
Truproja e Pendarovskit rezulton me COVID-19, alarm në Presidencën Maqedonase Një truprojë i Presidentit Stevo Pendarovski në Maqedoninë e Veriut ka rezultuar me COVID-19. Ai është pjestar i ekipit
Profesoresha maqedonase shpreh gjuhë të urrejtjes ndaj shqiptarëve (FOTO LAJM) Profesoresha maqedonase Marina Atanaskoska në pofilin e saj në Fejsbuk ka shprehur gjuhë të urrejtjes. Ajo në profili
ShkĂ«mbim i bujshĂ«m: Juventusi i ofron Pjanic, Barcelona yllin e mesfushĂ«s Barcelona dhe Juventusi janĂ« duke planifikuar njĂ« shkĂ«mbim tĂ« bujshĂ«m lojtarĂ«sh. Sipas “RAC1” dy klubet gjigante janĂ«
River Plate del kundër Federatës: Refuzon të zbresë në fushë, frikë nga koronavirusi Koronavirusi po hap telashe edhe në futbollin argjentinas. Skuadra e River Plate ka refuzuar të zbres në fushën e ble
Shqiptarët shtohen, maqedonasit pakësohen Enti Shtetëror i Statistikave ka publikuar të dhëna të reja për lindjet dhe vdekjet në tre mujorin e fundit të vitit 201
Veliaj si Sinan Hoxha, vishet me veshje tironase e rrëmben mikrofonin Tirana sonte po feston 100 vjetorin e saj si kryeqyteti i vendit dhe atmosfera në sheshin "Nënë Tereza" për flakë. S
Konfirmohet: Ish-sulmuesi i Interit i rikthehet futbollit, nënshkruan me klubin e ri! Ish-sulmuesi i Italisë, Dani Osvaldo është rikthyer në futbollin aktiv. 33-vjeçari u tërhoq nga futbolli profesional
ZYRTARE/ FIFA vendos ku do luhet ndeshja Maqedoni-Kosovë Federata Maqedonase e Futbollit vendosi që ndeshja e parë gjysmëfinale e Ligës së Kombeve për kualifikimin në EURO 2020
Frika pĂ«r "El Clasiccon", Policia katalonase i premton Real Madridit siguri Forca policore e KatalonjĂ«s, Mossos d’Esquadra, ka premtuar se do tĂ« ofrojĂ« siguri gjatĂ« pĂ«rballjes mes BarcelonĂ«s dhe R
'Plaku' Tevez shënon gol spektakolar (VIDEO) Carlos Tevez ka shënuar një gol shumë të bukur për Boca Juniorsin në ndeshjen e Superligës argjentinase. Ish-sulmuesi
"Do ta shënoja golin me dorën e djathtë po të ishte VAR-i", Maradona "tërbon" anglezët (VIDEO) Goli i shënuar me dorë nga Diego Armando Maradona në çerekfinalen e Kupës së Botës në vitin 1986, ngre polemika sot e kë
KĂ«ngĂ«tarja ukrainase tregon pse zgjodhi kĂ«ngĂ« shqiptare nĂ« "The Voice" nĂ« Greqi (VIDEO) Angelina Statyeva, nga Ukraina, kĂ«ndoi nĂ« “The Voice of Greece” njĂ« pjesĂ« tĂ« kĂ«ngĂ«s arbĂ«reshe “Vajta kalova gjithĂ« Kalab