999 rezultate për

myrto

Myrto Uzuni njeh vetëm rritje në karrierë, kartoni i sulmuesit shqiptar ndryshon vlerë në treg Myrto Uzuni po përjeton momentet më të mira në karrierëne tij. Puna e palodhur dhe përkushtimi i madh po jep frytet
Tund rrjetën dhe vulos rezultatin, Uzuni shënon golin e parë për 2021 (VIDEO) Pushimet për Myrto Uzunin kanë mbaruar dhe futbollisti shqiptar ka nisur të ngrohë motorrët për pjesën e mbetur të sezon
Trajneri Besnik Prenga zbulon prapaskenat e karrierës së Myrto Uzunit Padyshim se viti 2020 ishte më i miri i mundshëm për futbollistin e Ferencvarosit dhe kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni.
Barcelona regjistron një rekord të ri në Champions Barcelona arriti një rekord historik në sfidën e mbrëmshme ndaj Ferencvaroshit të Myrto Uzunit, të zhvilluar në Budapest
Myrto Uzuni dyfishon shifrat (VIDEO) Shqipëria ka dyfishuar shifrat ndaj Kosovës. Selhai shërben për Uzunin, i cili gjuan saktë duke mos falur brenda zonë
Një gol dhe dy asist, Myrto Uzuni rikthehet fuqishëm (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë mbylli me fitore betejën me pandeminë dhe menjëherë zbriti në fushë për të përmbyshur ëndrrën e t
Humbi duelin kundër Messit, po kundër Ronaldos a do të luajë Myrto Uzuni? Juventusi dhe Ferencvaroshi në historinë e tyre numërojnë vetëm një përballje, edhe ajo e ndodhur 55 vite më parë, në fi
Myrto Uzuni humb ndeshjet e Champions Nëse fati shpeshherë të bën kapriço, padyshim që në rastin e Myrto Uzunit e ka tepruar tërësisht me mënyrën sesi ka luaj
Italianët paralajmërojnë Juventusin: Kujdes nga talenti Myrto Uzuni Shorti i Ligës së Kampioneve ka vënë sot përballë Myrto Uzunin me dy nga emrat më të njohur të të futbollit botëror, Lio
Historike: Ferencvaros i Myrto Uzunit kualifikohet në Champions, shqiptari shënon por i anulohet goli Ferencvarosh kualifikohet ne grupet e Champions League. Skuadra hungareze ku luan edhe futbollisti i kombëtares shqi
EMOCIONUESE/ Babai i Uzunit i pakënaqur nga Reja: Duket ke krijuar hatërmbetje Babai i Myrto Uzunit, Artan Uzuni, është shfaqur shumë i prekur për shkak se Edi Reja nuk e aktivizoi asnjë minutë djali
Myrto Uzuni vazhdon ëndrrën Champions, Ferencvarosi eliminon gjigantët e Celtic (VIDEO) Ferencvarosh ka eliminuar gjigantët skocezë të Selltik nga Champions League, në takimin që u mbyll me shifrat 1-2. M
Foto që tregon leksionin nga Myrto Uzuni, lojtarët më të mirë dalin nga balta Shpeshherë dorëzohemi për të mos përmbushur ëndrrat tona të mëdha pasi rrugëtimi për t’ia arritur ka shumë vështirësi.
Myrto Uzuni firmos me skuadrën e njohur hungareze Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Myrto Uzuni ka firmosur të premten me kampionin e Hungarisë, Ferencvarosi. Uz
Myrto Uzuni: Kam 2 oferta nga La Liga, pandemia më ndali në momentin më të mirë Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe i Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci, Myrto Uzuni, foli për periudhën në izolim dhe z
Myrto Uzuni mbret në Kroaci, realizon dopietë (VIDEO) Lokomotiva e Zagrebit po bën një sezon mjaft të mirë këtë vit, ndërsa një nga protagonistët është edhe sulmuesi i Kombët
Uzuni në superformë, shënon sërish në Kroaci Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni ka shënuar golin e 9-të sezonal për skuadrën e tij Lokomotiva e Zagrebit, n
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Myrto Uzuni: Dua të lë gjurmë në "Air Albania", kam shumë oferta (FOTO LAJM) Lojtari më në formë i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, i cili aktivizohet në Kroaci tek Lokomotiva e Zagrebit, në një
Kërcënohet me jetë gjyqtari në Korçë: Do të të djegim së gjalli! Gjyqtari i Gjykatës së Korçës, Besnik Shehu është kërcënuar me jetë nga dy persona, lidhur me një çështje pronësie që ki
Vrasja në Devoll, i plagosuri: Sherri nisi për 25 kg drogë Zbardhen detaje të tjera të reja në lidhje me vrasjen e djeshme në Devoll. I plagosuri ka rrefyër se ai bashkë me person