999 rezultate për

myrtezaj

Si rrallëherë, Xhensila Myrtezaj publikon foton e ëmbël me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shumë e lidhur me vajzën e saj, Ajkën. Ajo ndan herë
Natyrale dhe më në formë se kurrë, Xhensila Myrtezaj surpizon ndjekësit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto nga më të n
Njëra më e bukur se tjetra, Xhensila Myrtezaj publikon si rrallëherë motrën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj disa momente me motrën në ditën e saj të li
Shumë i veçantë, Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të bukur për Ajkën (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku para 2 vitesh u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Menjëherë pas
Nuk ka nevojë për fjalë! Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin perfekt për të bijën (FOTO LAJM) 2 vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bekuan me një vajzë të cilën e quajtën Ajka. Këngëtarja Xhensila
Rrëfehet Xhensila Myrtezaj: Eurovizioni është ëndrra ime! E ftuar së fundmi në “NIN” me Alaudin Hamitin, Xhensila Myrtezaj foli gjerë e gjatë për jetën e saj personale dhe privat
Merr fund "sherri" me moderatorin e njohur, Xhensila Myrtezaj i shkon në emision (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj më në fund ka thyer akullin dhe i ka shkuar në emision moderatorit Alaudin Hamiti, të cilin e kishte r
Xhensila Myrtezaj flet për njohjen me Besin: A ishte dashuri me shikim të parë? A ishte dashuri me shikim të parë ajo e Xhensilës me Besin? Me të parë jo por, “dashuri me shikim të tretë, të katërt”.
Të pasmet perfekte në plan të parë, Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, ka publikuar së fundmi disa video në "Instastory", ku tregon linjat
Poza të "nxehta" nga shtrati, kështu nuk e keni parë Xhensila Myrtezajin (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si "vajzën e keqe"
Me mijëra euro, shifrat e çmendura që Xhensila Myrtezaj shpenzon për 2 aksesorë (FOTO LAJM) Para disa ditësh këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj publikoi në rrjete sociale një foto ku shihej e kuruar deri në d
Xhensila Myrtezaj rrëfen pse vendosën ta quajnë vajzën Ajka: Më doli në ëndërr! E ftuar për herë të dytë në “Në kurthin e Piter Pan”, Xhensila Myrtezaj kishte shumë për të thënë. Ashtu si herën e parë
Xhensila Myrtezaj flet për marrëdhënien me vjehrrën: Nuk i them "mami" por ... Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ka rrëfyer për herë
Ju ka munguar? Kështu lajmëron projektin e radhës Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) 7 muaj më parë, Xhensila Myrtezaj solli projektin muzikor të titulluar ‘Paris’, i cili u prit mjaft mirë nga publiku dhe
Ngjashmëri e "frikshme", Xhensila Myrtezaj gjen sozinë e saj në rrjet (FOTO LAJM) Thonë se të gjithë e kanë të paktën një sozi në botë dhe duket se këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj e ka gjetur atë
Si nuk e keni parë asnjëherë, Xhensila Myrtezaj pozon provokuese në postimet e fundit (FOTO LAJM) Njerëzit prej kohësh kanë krijuar varësi nga rrjetet sociale, por këto ditë të vështira në karantinë po gjenden pranë ne
Festë në kushte shtëpie, sa vite feston sot Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen e 27-të. Ajo sikurse shumica e njerëzve po që
Si nuk e keni parë asnjëherë, Xhensila Myrtezaj pozon provokuese në tymin e cigares (FOTO LAJM) Njerëzit prej kohësh kanë krijuar varësi nga rrjetet sociale, por këto ditë të vështira në karantinë po gjenden pranë ne
Jeta luksoze e Xhensila Myrtezajt, shifra marramendëse e veshjes së saj (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj tashmë prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme e cila i sjell edhe përfitime materiale.
Mesazhi kërcënues ndaj Era Rusi: Moj qelbësirë, Xhensila Myrtezaj është familjare si ia more (VIDEO) E ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, Era Rusi ka folur edhe për ngatërresën e çmimeve me Xhensila Myrtezajin para