E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit
999 rezultate për

mynihut

Robotika nis pushtimin e botës Shpesh shohim në filmat e zhanerit fantastiko-shkencorë situata dhe ralitete të cilat duken shumë larg nga ajo që po jet
Vidal kërkon rinovimin me Bayernin Arturo Vidal nuk ka ndërmend të largohet nga Bayerni i Mynihut, edhe pse për shërbimet e tij interesohen klubet më në zë
Bajerni i Mynihut uron në gjuhën shqipe tifozët shqiptarë Me rastin e fundit të vitit, për tifozët shqiptarë të Bajernit të Mynihut, ka ardhur një urim special, nga vetë klubi gj
Emergjenca e pazakontë e zjarrfikësve të Mynihut Shërbimet e emergjencave, kudo, zakonisht përballen me telefonata të pazakonta dhe me raste jo urgjente, por brigada e z
Emergjenca e pazakontë e zjarrfikësve të Mynihut Shërbimet e emergjencave, kudo, zakonisht përballen me telefonata të pazakonta dhe me raste jo urgjente, por brigada e z
Kupa e Gjermanisë, luhet “finalja” Leipzig – Bayern Jup Heynckes do të përballet me testin e parë të vërtetë pas rikthimit në stolin e Bayernit të Mynihut sot në mbrëmje, t
Lajm i tmerrshëm për Bayernin, ylli i ekipit rrezikon të mbyllë sezonin Portieri i Bajernit të Mynihut dhe Gjermanisë, Manuel Nojer, ka pësuar sërish një dëmtim të rëndë në këmbën e tij të maj
Kur një britanik aplikon për azil në Gjermani Një 41-vjeçar britanik ka aplikuar për azil në aeroportin e Mynihut, në Gjermaninë Jugore, duke thënë se ai nuk dëshiron
PSG futet në garë për yllin e Bayernit Paris Saint Germanin është skuadra e radhës që futet në garë për të rrëmbyer Douglas Costën. Merkato e dobët e zhvilluar
Republikani John McCain sulmon ashpër Donald Trumpin Duke folur në konferencën e Mynihut mbi sigurinë, republikani McCain ka kritikuar disa zgjedhje kontradiktore të Trumpit
"ESPN' parashikon ekipet që kalojnë në çerekfinale të Championsit (FOTO) Agjencia e lajmeve “ESPN” ka parashikuar skuadrat që do të kualifikohen në fazën çerekfinale të Champions Leagues. “B
"Tronditet’" Bajerni i Mynihut, konfirmohen 3 mungesa Të shtunën Bajerni i Mynihut do të përballet në "Allianz Arena" me skuadrën e Ingolstadt. Në prag të ndeshjes, trajneri
Ancelotti sot në Tiranë (FOTO) Trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti vjen në Tiranë pasditen e sotme, për të promovuar librin e tij “Quiet Le
Carlo Ancelotti së shpejti në Shqipëri Në datën 2 shtator, trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti do të udhëtojë drejt Tiranës për të promovuar librin
Arrestohet shoku i atentatorit te Mynihut, planifikonte vrasje masive Policia në Gjermani ka arrestuar një 15-vjeçar nga rrethi i Ludwingsburgut, i cili dyshohet se po bënte përgatitje për n
Kuvendi 1 minutë heshtje për viktimat shqiptarë të Mynihut Paraditen e sotme Kuvendi ka nisur punimet, ndërsa në nisje të fjalës së tij ish-kryeministri Berisha bëri thirrje për t
Video e tmerrshme/ Ja si u qëlluan pas shpine tre shqiptarët Sabina Sulaj, Armela Sagashi dhe Dijamant Zabergja janë tre nga shqiptarët që humben jetën nga sulmi që ndodhi mbrëmjen
Kosovarja rrëfen tragjedinë e Mynihut CNN ka arritur të marrë rrëfimin e një kosovareje, Loreta e cila ishte në vendin e ngjarjes kur ndodhi sulmi me armë zja
Pamje të rënda/ Rrugët e Mynihut mbushen më trupa të pajetë (VIDEO) Po qarkullojnë nëpër mediat sociale pamje të tmerrshme ku shihen të shtrirë në rrugë, trupat e pajetë pas sulmit në një
Bastet/ Ja 10 ekipet favorite për të fituar Championsin (FOTO LAJM) Kompeticioni më i rëndësishëm për klube, Uefa Champions League do të startojë vetëm në muajin shtator, por që tani kompa