999 rezultate për

mynih

Bajerni i Mynihut uron në gjuhën shqipe tifozët shqiptarë Me rastin e fundit të vitit, për tifozët shqiptarë të Bajernit të Mynihut, ka ardhur një urim special, nga vetë klubi gj
Emergjenca e pazakontë e zjarrfikësve të Mynihut Shërbimet e emergjencave, kudo, zakonisht përballen me telefonata të pazakonta dhe me raste jo urgjente, por brigada e z
Emergjenca e pazakontë e zjarrfikësve të Mynihut Shërbimet e emergjencave, kudo, zakonisht përballen me telefonata të pazakonta dhe me raste jo urgjente, por brigada e z
Lojtarët e Bayernit të lumtur pas dëborës (FOTO LAJM) Bayern Munich sot do të luajë një ndeshje të lehtë në letër kundër Francforte por në fushë mund të jetë e vështirë, pasi
Shpenzoi 400 mln euro vetëm këtë verë, por sërish loja e PSG-së së tij nuk i pëlqen Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u
Rummenigge rebelohet me drejtuesit e Hoffenhaimit: Ulini kërkesat për Sandro Wagner-in Drejtuesit e Bayernit po punojnë për të rikthyer në Mynih sulmuesin e Hoffenhaimit, Sandro Wagner, por akordi mes palëve
Tahiri udhëtoi në Hamburg me një ish-vartës, i ati po shërohet në Mynih Samir Tahiri, ish-ministri nën hetim që u largua të premten nga Shqipëria, kthehet sonte pas mesnate në Tiranë nga aerop
Kupa e Gjermanisë, luhet “finalja” Leipzig – Bayern Jup Heynckes do të përballet me testin e parë të vërtetë pas rikthimit në stolin e Bayernit të Mynihut sot në mbrëmje, t
Sulm në Mynih të Gjermanisë, ka të lënduar Një person me thikë i paidentifikuar ka sulmuar dhe plagosur disa njerëz në qendër të Mynihut, raportoi policia lokale,
Lajm i tmerrshëm për Bayernin, ylli i ekipit rrezikon të mbyllë sezonin Portieri i Bajernit të Mynihut dhe Gjermanisë, Manuel Nojer, ka pësuar sërish një dëmtim të rëndë në këmbën e tij të maj
Presidenti i Bayernit të Mynihyt: Reali është mbi të gjithë, nuk kam dyshim për këtë Real Madridi është gjithmonë në lëvdatat e presidentit të bordit drejtues të Bayern Munich, Karl Heinz Rummenigge, që ka
Levandovski regjistron një tjetër rekord për Bajernin Robert Levandovski i ka dhënë sot Bajern Mynih suksesin 2-0 në fushën e Verder Bremen duke shënuar të dy golat e ndeshje
Masakrohet shqiptari në Mynih, qëllohet 15 herë me thikë dhe e lënë në mes të rrugës Një ngjarje e rëndë është shënuar në qëndër të qytetit të Mynihut në Gjermani reth orës 22:00 të mbrëmjes së djeshme.
Kur një britanik aplikon për azil në Gjermani Një 41-vjeçar britanik ka aplikuar për azil në aeroportin e Mynihut, në Gjermaninë Jugore, duke thënë se ai nuk dëshiron
Ekstradohet nga Gjermania trafikanti 58-vjeçar i heroinës Është estraduar nga Mynihu i Gjermanisë 58-vjeçari nga Tirana i cili është dënuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve.
PSG futet në garë për yllin e Bayernit Paris Saint Germanin është skuadra e radhës që futet në garë për të rrëmbyer Douglas Costën. Merkato e dobët e zhvilluar
Bayerni beson te përmbysja, historia i jep të drejtë (VIDEO) Historia në Ligën e Kampionëve ka treguar se Bayerni është i aftë që t'i përmbysë humbjet e sfidave të para. Përmbys
Republikani John McCain sulmon ashpër Donald Trumpin Duke folur në konferencën e Mynihut mbi sigurinë, republikani McCain ka kritikuar disa zgjedhje kontradiktore të Trumpit
Robben pendohet: Kalimi nga Reali te Bayerni hap pas në karrierën time Ajern Robben është shprehur se ka bërë një hap pas në karrierën e tij me kalimin nga Reali te Bayerni. Futbollisti holan
"ESPN' parashikon ekipet që kalojnë në çerekfinale të Championsit (FOTO) Agjencia e lajmeve “ESPN” ka parashikuar skuadrat që do të kualifikohen në fazën çerekfinale të Champions Leagues. “B