999 rezultate për

myftari

Ish shefi i Policisë: Kolegët e mi kanë frikë të merren me bandat kriminale Ish-shefi i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit në vitet 1999-2000, Veli Myftari ka folur për situatën aktuale të krimit
Ndahet nga jeta shkrimtari dhe publicisti i njohur Bahri Myftari Ditën e sotme ka ndërruar jetë shkrimtari, publicist dhe aktivisti shoqëror Bahri Myftari. Myftari ishte një personal
Paradë shqiptare me moton "Kumanovë jemi me ju" në SHBA (FOTO LAJM) Një paradë e zhvilluar këtë vit në New York, kishte si qëllim kryesor ruajtjen e simboleve tona kombëtare, si veshjet, v
8 vite burg shqiptarit skizofren që masakroi kunatën në Kanada Pas katër vitesh ku një shqiptar vrau kunatën në Kanada, drejtësia e këtij vendi e ka dënuar me 8 vite burg. Autori i ci
Ndërron jetë aktori Hazir Myftari Ka ndërruar jetë në spitalin e Prishtinës, pas një sëmundje të rëndë, atori i teatrit, filmit dhe televizionit, Hazir My
3 canditates compete to become the CEZ manager Arqile Kokëdhima, Arben Seferi dhe Myrteza Myftari are the three candidates that will compete to become the CEZ manager.
Tre kandidatë në garë për postin e administratorit të CEZ Arqile Kokëdhima, Arben Seferi dhe Myrteza Myftari janë tre kandidaturat të cilat janë në garë për të marrë postin e ad
Vrau e dogji çiftin, arrestohet autori Arrestohet autori i vrasjes në Mallakastër, i cili 2 ditë më parë, vrau dhe më pas dogji Enver dhe Azbie Myftari. Burime
Mallakastër, vriten dhe digjen dy bashkëshortët Një ngjarje e rëndë është shënuar në Mallakastër ku burrë e grua janë vrarë e më pas janë djegur në shtëpinë e tyre në B