999 rezultate për

muzika

Të gjithë sytë nga Flori por miku i tij i ngushtë hoqi dorë nga muzika (FOTO LAJM) DJ-i njohur shqiptar Vicky ka marrë një vendim drastik, për t’u shkëputuar për pak kohë nga muzika. Lajmin e ka dhënë
Çuçi nuk vë gjumë në sy në Himarë dhe ia nxjerr inatin drejtorëve Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është shfaqur mjaft i nervozuar me drejtues lokal në Himarë pasi zhurmat e lokaleve nuk
Muzika jote s’ka asnjë vlerë, Zvicra nuk i jep leje për të kënduar këngëtares nga Kosova Këngëtares nga Kosova i është ndaluar hyrja në Zvicër për shkak se shteti helvetik ka kërkuar që muzikantët nga vendet e
Muzika si ilaçet, ja si ndikon kënga e preferuar para një operacioni Të dëgjosh këngën më relaksuese në botë para një operacioni, mund të ketë të njëjtat efekte me qetësimin e nervave të pa
Dy breza shumë të ndryshëm, çfarë mendon Merita Halili për Taynën (FOTO LAJM) Pikërisht kur mendonim se nuk kishte njeri që nuk e njihte Taynën në Shqipëri, Kosovë e vendet fqinje! Këngëtarja e
Unikatil heq dorë përfundimisht nga muzika? Kanë kaluar 10 muaj nga projekti i fundit muzikor që ka sjellë reperi më i preferuar i shqiptarëve, Unikatil. Tashmë
Shfaqet një çift i ri, Dojna hyn fuqishëm në jetën e këtij muzikanti (FOTO LAJM) Dojna Mema është një prej moderatoreve më të reja dhe protagoniste në ekran, të cilën e pamë këtë sezon në rolin e moder
Patozi sfidon me një muzikant për Bashkinë e Tiranës Bindja Demokratike e drejtuar nga ish-deputeti Astrit Patozi ka zgjedhur të sfidojë me një muzikant për kreun e Bashkisë
Studimi i fundit, si muzika përmison jetën e njerëzve Në studimet e mëparshme, shkencëtarët kanë shqyrtuar idenë e përdorimit të muzikës si një terapi për të lehtësuar dhimbj
Muzikanti i këngës serbe që dëgjonte terroristi i Zelandës u burgos për krime kundër njerëzimit Fizarmonicisti i këngës nacionaliste serbe të cilën po e dëgjonte terroristi që kreu vrasjen e 49 myslimanëve në xhami n
Muzike serbe? Ky ishte marshi që po dëgjonte terroristi që vrau 49 myslimanë (VIDEO)s 49 besimtarë myslimanë kanë mbetur të vdekur në dy sulme terroriste gjatë mesditës së sotme me orën lokale. Disa terrori
Rrëfehet Rashica: Tregon disa nga sekretet e tij, nga ushqimet e preferuara tek muzika Milot Rashica është nga futbollistët më të mirë te Kosovës. Ai është vetëm 22 vjec dhe tashmë po e tregon veten dhe në k
Muzika ju rrëqeth mishin? Mësoni arsyen pse ndodh Megjithatë secili nga ju ka këngën e tij më të preferuar, e që posa e dëgjon i shkakton të dridhura trupi. Kjo është
Tha se do të hiqte dorë nga muzika, Flori tregon vendimin e rëndësishëm (VIDEO) Flori Mumajesi, tha vetëm pak ditë më parë se po mendon të largohet nga muzika/ E kjo bëri që shumë fansa të tij të d
Iu sëmur babai, këngëtarja heq dorë nga muzika Britney Spears njoftoi se do të tërhiqet nga muzika për një periudhë kohore të pacaktuar, që të kujdeset për babain e sa
Videoja që po shokon botën, muzikanti operohet në tru duke i rënë kitarës (VIDEO) Muzikanti afrikano-jugor, kitaristi i rrymës Jazz, Musa Manzini po habit botën me videon e tij të shpërndarë në rrjet.
Putinin nuk i pëlqen më muzika Rap, arreston këngëtarët Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka kërkuar nga kabineti qeveritar që ta vë nën kontroll muzikën Rap, pasi shumë kon
Reperi shqiptar shfaqet i zhgënjyer: Do heq dorë nga muzika Mc Kresha është një nga reperët më të dëgjuar shqiptarë. Ai jo pak herë ka lënë mbresa tek publiku me tekstet e tij drit
Sot është një divë, dikur këngëtarja e njohur tallej për zërin e saj Kur ajo ishte në shkollë dhe sapo kishte filluar hapat e parë të muzikës, mësuesi i kësaj lënde e përjashtoi nga kori i
Pas lindjes, Xhensila i kthehet koncerteve dhe i lë të gjithë pa fjalë Xhensila ka vetëm pak muaj që solli në jetë vajzën e saj, Ajkën. Pavarësisht se “Besi nuk po i lë radhë për të nxjerr