999 rezultate për

muzaka

Skënderbeu-Laçi/ 2 gola për 4 minuta, pjesa e parë mbyllet në... Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë midis Skëndërbeut dhe laçit në Korçë. Ishin miqtë që kaluan të parët në ava
Muzaka si Lineker: Në fund dihet kush fiton! Gjergji Muzaka ishte njeriu që i dha tre pikët Skënderbeut në sfidën e javës së parë ndaj Partizanit, por edhe një nga v
Skënderbeu kalon në avantazh ndaj kurbinasve duke trefishuar rezultatin (VIDEO) Korcarët kanë kaluar në avantazh ndaj Lacit me anë të një goli të ardhur në minutën e 68'. Goli u shënua nga Muzaka n
Skënderbeu mposht Flamurtarin, +11 pikë nga renditja (VIDEO) Skënderbeu arriti të fitonte sot ndaj Flamurtarit me rezultatin minimal 1-0, në kryendeshjen e javës së 19-të të Superli
Ka gol në ndeshjen Skënderbeu - Flamurtari (VIDEO) Skënderbeu ka kaluar në avantazh ndaj Flamurtarit. Goli është shënuar nga Gjergji Muzaka në minutën e 84'-të të ndes
Skënderbeu i tregon Vllaznisë kush është shefi në Superligë (VIDEO) U luajt në “Loro Boriçi” të Shkodrës, sfida mes Vllaznisë dhe Skënderbeu. Janë miqt të cilët arritën nëj fitore bindë
Muzaka: Çdo gol është i bukur, me çfarë do që ta shënosh Pas ndeshjes me Flamurtarin, ku edhe shënoi një gol për korçarët, Gjergji Muzaka foli për formën që po kalon, dhe faktin
Mbyllet në paqe sfida në Vlorë, Muzaka shpëton Skënderbeun nga humbja Është mbyllur në barazim me rezultatin 1-1 kryendeshja e javës së 10-të të Kategorisë Superiore mes Flamurtarit dhe Skën
Muzaka: Ishte një ndeshje e vështirë Gjergji Muzaka mesfushori shqiptar ka deklaruar se skuadra do të shkojë në Beograd për tre pikët Ai tha: “Ishte një
Muzaka: Nuk duam mbështetje për shkak të Kombëtares, duke hequr vetullat mund të nxjerrim sytë Gjergji Muzaka nuk u druhet serbëve. Mesfushori i Skënderbeut ka dalë dje para mediave, duke shfaqur optimizmin e tij në
Muzaka: Objektivi kryesor, titulli kampion Gjergji Muzaka është zbuimi i ëmbël i këtij filimsezoni për Skënderbeun. Mesfushori 32-vjeçar ka arritur të fitojë formë
Muzaka: Më shijoi goli kundër Kievit, por çe do që i humbi vlera nga humbja Nën drejtimin e trajnerit Ilir Daja, Skënderbeu u është kthyer dje përgatitjeve në Korçë. Për mediat Gjergji Muzaka, aut
Plas edhe grushti mes lojtarëve në Kukës, Muzaka godet Shametin Sërish tension në zonën e Kukësit. Muzaka godet me grusht Shametin e ndërsa ky i fundit shtrihet në fushë dhe kërkon
Tirana-Skënderbeu, Halili:S’na ka dhënë njeri para Ditën e djeshme u zhvillua ndeshja Tirana-Skëndërbeu duke përfunduar ndeshjen me një barazim por edhe duke i ndalur korç
Muzaka: Skënderbeu zgjedhja e vetme për mua Gjergji Muzaka pas transferimit te Skënderbeu ka folur për zgjedhjen e tij, duke deklaruar se skuadra korçare ishte e ve
Skënderbeu zyrtarizon afrimin e Gjergji Muzakës Skënderbeu nuk ndalet në merkato. Pasi siguroi shërbimet e Nazmi Gripshit nga Teuta, ditën e sotme korçarët bëjnë një tj
Muzaka fiton gjyqin me Tiranën, ja shuma që i detyrohen Gjergji Muzaka është një futbollist i lirë dhe mund t’i bashkohet skuadrës që dëshiron në Shqipëri dhe jashtë saj. Ky ës
Muzaka-Tirana s'ka akord, çështja do të zgjidhet në gjyq Gjergji Muzaka dhe Tirana dërgojnë zyrtarisht çështjen për gjykim në Dhomën Kombëtare të Zgjidhjeve të Konflikteve. L
Ish-futbollisti i Tiranës bëhet farmacist: Futbolli nuk zgjat përgjithmonë (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Tiranës, Gjergj Muzaka i njohur si një ndër futbollistët më të mirë të Superligës shqiptare ka ndryshu
Halili dhe Muzaka debat "live" në emision për çështjen e pagës Presidenti i Tiranës Refik Halili dhe mesfushori Gjergji Muzaka u përfshinë në një debat të ndezur gjatë emisioni “Ora S