999 rezultate për

mustafaj

A bëri gabim Rudina Hajdari? Flet ish-Ministri i Jashtëm Vajza e Azem Hajdarit vendosi që ndryshe nga kolegët e saj të mos e djegë mandatin e deputetes. Ky veprim u konisderu
Mustafaj: Rama nuk është burrë shteti Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Besnik Mustafaj ka folur në Neës24 për protestën e opozitës së bashkuar. Mustafa
Ish-ministri i Jashtëm për Cakajn: Tregoi që është i paaftë Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj e ka konsiferuar Gent Cakajn si të paaftë për të mbajtur detyrën e Ministrit të J
Ish-ministri nxjerr zbuluar Xhafajn: Është dobësuar pas protestës Ish-ministri Besnik Mustafaj është shprehur se ministri i Brendshem Fatmir Xhafaj pas protesës së opozitës nga e shtuna,
Ish-ministri për Arta Markun: Hoqi Hajdarmatajn, po punëson shoqet e saj Ish ministri i PD Besnik Mustafaj i ftuar në News24 ka komentuar shkarkimin e Besim Hajdarmataj, duke theksuar se Arta M
Mustafaj: Mbledhja Shqipëri-Kosovë, shumë zhurmë për asgjë Shumë zhurmë për asgjë e kështu e ka cilësuar ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, mbledhjen e përbashkët të qeveris
Ish-ministri sulmon prokurorinë: Nuk ka bërë punën që i takon Ish-ministri i PD-sw, Besnik Mustafaj komentoi 3 urdhër arrestet për arrestimin e 3 ish zyrtarëve të policisë si të përf
Ish-ministri për dezertimin e komandove: Shkak kryesor, pagat e ulëta Edhe ish-ministri demokrat, Besnik Mustafaj ka reaguar pas lajmit të publikuar në Albeu.com për dezertimin e 4 komandov
Ish-ministri: Rama njeri i teatrit, ofendon gazetarët për vëmëndje Ish-ministri demokrat, Besnik Mustafaj i ftuar në Neës 24 ka reaguar në lidhje me gjuhën që Kryeministri Rama përdor për
Pandeli Majko falenderon publikisht gruan e ish-ministrit demokrat Ministri i Diasporës Pandeli Majko ka falenderuar publikisht bashkëshorten e ish-ministrit Demokrat Besnik Mustafaj.
Ish-ministri i PD-së humbet të atin Familja e ish-ministrit të Partisë Demokratike Besnik Mustafajt është në zi. Lajmin e bën të ditur miku i Besnik Mus
Mustafaj komenton kritikat e Berishës ndaj Bashës: Ka dhënë sinjale edhe më parë Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj, ka folur për situatën në këtë parti, një ditë pasi ish-
Ish deputeti i PD me akuza të rënda: Lulzim Basha votoi pro Gramoz Ruçit! Pas votimit të kreut të Kuvendit ditën e sotme, ku Gramoz Ruçi u zgjodh me 80 vota dhe se dy prej tyre kanë ardhur nga r
Mustafaj zbulon arsyet pse Bregu refuzoi postin te kabineti "Rama 2" Besnik Mustafaj, një nga kritikët më të mëdhenj të Bashës në PD, i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në
Blendi Fevziu kthim pas në kohë, kujton debatin e para 17 viteve Mustafaj-Rama Moderatori i njohur dhe shumë i diskutuar Blendi Fevziu është bërë nostalgjik dhe është kthyer 17 vjet pas në kohë kohë
“Bomba” e ish-ministrit të PD: Basha nuk i njeh fare një pjesë të deputetëve që zgjodhi Ish-ministri i PD dhe një prej kritikëve të Lulzim Bashës, Besnik Mustafaj ka deklaruar se kryedemokrati nuk i njeh dhe
"Besnik Mustafaj, kundër Bashës se nuk ia bëri djalin deputet", reagon i biri i shkrimtarit Për disa javë më radhë, Besnik Mustafaj është angazhuar në grupin anti-Basha, ndërkohë që sëfundmi qarqe të caktuara në
Mustafaj "çmonton" Bashën: Gjithçka e vendosur, ja me sa vota fiton Publicisti dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike, Besnik Mustafaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve t
"Nuk të shoh dot të dytin pas Patozit", Mustafaj i kthen përgjigje komentuesit Ish ministri dhe ish deputeti demokrat, Besnik Mustafaj mungoi në takimin e djeshëm në Korçë të grupit anti-Basha, ku As
Në kazino me Patozin, Mustafaj rrëfen të vërtetën: Po, kam luajtur Pasi faqja e njohur në Facebook Lolita bëri një post ku sipas saj shihej ish-ministri i Berishës, Kastriot Mustafaj me i