999 rezultate për

mustafa

Isa Mustafa godet Vjosa Osmanin për deklaratat egoiste të saj Isa Mustafa ka kritikuar qasjen e Vjosa Osmanit në raport me Lidhjen Demokratike të Kosovës. Duke komentuar deklarata
Mustafa dhe Lajçak bisedojnë për mundësinë e rifillimit të dialogut Kosovë-Serbi Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka zhvilluar një bisedë telefonike me të dërguarin e posaçë
OFL i dërgoi ''letrën'' te dera, Gjuzi i del në mbrojtje Mustafa Licit Deputeti i opozitës Kujtim Gjuzi, denoncoi sot në Kuvend një incidentet të ndodhur në kryeqytet, ndërsa tha se Ministri
Mustafa: Qytetari nuk vendos se kush do të qeveris me vendin, Kosovës i duhet një qeveri e re Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në një debat në TV 21, ka thënë se Kosovës i duhet një qeveri e
Mustafa: Qeverinë mund ta bëjë edhe partia e dytë, kështu kishte deklaruar edhe Kurti Mustafa: Qeverinë mund ta bëjë edhe partia e dytë, kështu kishte deklaruar edhe Kurti Kryetari i Lidhjes Demokratike
Mustafa i përgjigjet Thaçit: Shumë shpejt e dërgojmë emrin e kandidatit për kryeministër Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka konfirmuar se ka pranuar edhe letrën e dytë nga presidenti i K
Mustafa: Vet Kurti ka thënë se kush është i pari nuk është mbret Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, në një konferencë për media ka thënë se në Qeverinë e re do të jenë 15 ministri, me disa
Mustafa tregon nëse ishte e ftuar Vjosa Osmani në mbledhjen e LDK-së Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pas mbledhjes ka bërë të ditur se kryesia e LDK-së e ka propozuar
Isa Mustafa: Ishte vullnet i të gjithëve emri i Avdullah Hotit Kreu i LDK’së Isa Mustafa e ka konfirmuar se Avdullah Hoti është emri që kanë zgjedhur për të nomimuar për kryeministër.
Mustafa takon edhe Limajn, dakordohen për forminin e qeverisë së re Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, është takuar edhe me kreun e Nismës, Fatmir Limajn. Ata kanë rënë dakord se Kosovës i
Isa Mustafa i shkruan letër Ramush Haradinajt për qeverinë e re Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, i ka thënë kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Ha
Futbollisti i infektuar me COVID-19: Është një ferr, gjëja më e frikshme në jetë Kemal Mustafa, një futbollist 28 vjeçar i prekur nga COVID-19, ka ndarë historinë e tij me këtë virus, i cili ka marrë m
Mustafa Nano: Publikoni emrat e të vdekurve nga koronavirusi Është bërë tanimë pothuaj 1 muaj që zgjohem në orën 10.30 dhe gjëja e parë që bëj është të përmbush nevojën time për tu
Mustafa tregon nëse Vjosa Osmani do të jetë sërish kandidate e LDK’së për kryeministre Këshilli i Përgjithshëm i LDK’së i ka dhënë dritën jeshile një koalicioni të mundshëm qeverisës në mes të LDK’së, AAK’s
Mustafa: Puna e bujqve nuk do të ndalet, cilat janë masat lehtësuese për ta Ministria e Shëndetësisë bëri të ditura mbrëmë vendimet e reja lidhur me lëvizjen e qytetarëve nga data 15, pra nesër.
Koalicioni i ri qeverisës, LDK nis përgatitjet Lidhja Demokratike e Kosovës ka filluar përgatitjet e para për koalicionin e ri qeverisës, në rast se Lëvizja Vetëvendos
Mustafa Nano: Rama kryeministër i mirë për kohë lufte, por duhet të ikë kur ka paqe Analisti dhe gazetari Mustafa Nano ka komentuar në TemA TV në lidhje me qeverisjen e Kryeministrit Rama. Nano tha se
E quan luftë e mortje, Rama zbulon nëse e ka bërë apo jo testin e koronavirusit Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin “Provakacia” të Mustafa Nanos, u pyet nga ky i fundit nëse ka bërë
Mustafa: Diskursi politik për gjak, tradhti e puç, është kulmi i sjelljes së individëve të papërgjegjshëm Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar në deklaratën e kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, që ftoi presidentin e vend
Rrëzimi i Albin Kurtit, Besnik Mustafaj: Kosovë, një ushtrim i pandershëm demokracie Nga BESNIK MUSTAFAJ Në mbrëmje vonë, më 25 mars, Kuvendi i Kosovës votoi me më shumë se dy të tretat në mbështetje të