999 rezultate për

musabelliu

Prokurorja më e re e SPAK, Doloreza Musabelliu betohet te Presidenti Meta Anëtarja më e re e SPAK, prokurorja Doloreza Musabelliu u betua para Presidentit të Republikës mesditen e kesaj te premt
KLP emëron "gruan e hekurt" prokurore në SPAK, vendimi i niset menjëherë Metës Keshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar sot me shumicë votash një prokurore për Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsi
KPK jep vendimin për Doloreza Musabelliun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë Doloreza Musabelliun, prokurore e Krimeve të Rënda. Musabe
Ngacmim seksual dhe mitmarrje, shkarkohen pesë pedagogë në Kamëz Gjashtë pedagogë të Universitetit Bujqësor të Tiranës janë shkarkuar nga detyra me urdhër të rektorit Bahri Musabelliu.
Preu në besë studentët, kush është rektori i UBT që u vu në shërbim të Ramës Rama arriti fitoren e tij të parë sot përballë protestave masive të studentëve duke dalë kështu si personi që i zgjidh p
E shkarkoi Rama nga puna, Musabelliu tregon jetën larg Shqipërisë Prej disa kohësh këngëtari Klajdi Musabelliu u shkarkua pak muaj më parë nga kryeministri Edi Rama. Ai ishte emër
Rama e shkarkoi nga puna si drejtor, këngëtari i njohur braktis Shqipërinë Pak muaj më parë u bë me dije se këngëtari i njohur Klajdi Musabelliu është shkarkuar nga puna në administratë. Në a
Plagosi biznesmenin te “Pazari i Ri”, oficeri i burgjeve rrëfen si u dhunua Oficeri i pezulluar i burgjeve, Kleant Musabelliu ka dalë sot para Gjykatës së Tiranës për masë sigurie në lidhje me pla