999 rezultate për

musa

Mrekulli! Musa Baculi fillon të flasë Adoleshenti ka reaguar ne emisionin ‘Shqiptarët për shqiptarët’ pas operimit në spitalin për fëmijë në Xhenova të Italis
15-vjeçari që preku zemrat e shqiptarëve fillon të flasë, ka një mesazh për shqiptarët Duket sikur ëndrra e Musa Baculit për të jetuar u realizua falë zemrës së madhe të shqiptarëve që kontribuan për të.
Preu në besë studentët, kush është rektori i UBT që u vu në shërbim të Ramës Rama arriti fitoren e tij të parë sot përballë protestave masive të studentëve duke dalë kështu si personi që i zgjidh p
Ish-agjenti tregon hasmërinë e Haradinajt me Musajt, lidhja me Xhavit Halitin sh agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, përmes një postimi në facebook, për herë të parë ka zbuluar një detaj interesant.
Ndarja "çmend" lushnjarin, merr peng ish-gruan Policia brenda 24 orëve kap autorin e ngjarjes së ndodhur në fshatin Zhamë ku shtetasi Marjus Musaku ka marrë forcërisht
Zv.ministri i AAK-së mbetet i mbyllur në qeli Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat e avokatëve mbrojtës kundër caktimit të masës së para
Haradinaj shkarkon zv.ministrin nga radhët e AAK-së Kryeministri Ramush Haradinaj ka shkarkuar nga detyra zëvendësministrin e Ministrisë së Zhvillimit Rajonal, Musa Cena, p
Tjetër gol i anuluar në ndeshjen Inter - Milan Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Këtë herë i është anuluar Mil
Ky shtet ndalon me ligj përdorimin e Instagram-it Zëvendëskryeprokurori i Iranit, Muhammed Musaddik, tha se në Iran do të ndalohet përdorimi i Instagram-it. Musaddik n
As Bill Gates e as Rothshildët, ky është njeriu më i pasur në historinë e njerëzimit Kur flasim për njerëzit më të pasur në botë, të gjithëve u shkon mendja tek emra si Bill Gates, Warren Buffet apo John D
E shkarkoi Rama nga puna, Musabelliu tregon jetën larg Shqipërisë Prej disa kohësh këngëtari Klajdi Musabelliu u shkarkua pak muaj më parë nga kryeministri Edi Rama. Ai ishte emër
Harroje Messin, sulmuesi i Nigerisë shënon këtë gol spektakolar (VIDEO) Nigeria ka shënuar edhe golin e dytë përballë Islandës. Sulmuesi Ahmed Musa bëri të pamundurën duke dribluar të gjith
Musakë me kërpudha Përbërësit 500 gr mish i bluar viçi 400 gr kërpudha 1 preshë 3 vezë 200 gr miell 3 lugë pure domatesh
Musakë me patate Përbërësit 400 gr domate te konzervuara ose salce domatesh 4-5 patate te medha vaj per fergim 2 luge margar
Ndërpitet ndeshja në Gjakovë, tifozët vendas sulmojnë lojtarin e Gjilanit Ndeshja mes Vëllaznimit dhe Gjilanit është tensionuar në minutat e takimit kur Betim Haxhimusa i ekipit mysafir është su
Musakë me mish pule Përbërësit 800 gr mish pule 150 gr përshutë 8 speca të pjekur 100 gr gjalpë 2 lugë miell 5 decilitra q
Musakë me patate Përbërësit 500 gr mish 1 qepë 3 thelpinj hudhre 1 karrotë 100 ml Salce domate kripë Biber i zi v
Musa i "Big Brother Albania" harron përfundimisht Donën! (FOTO LAJM) Edicioni i fundit i Big Brother Albania krijoi shumë çifte, por që fatkeqësisht asnjë prej tyre nuk rezistoi sapo dolën
Rama e shkarkoi nga puna si drejtor, këngëtari i njohur braktis Shqipërinë Pak muaj më parë u bë me dije se këngëtari i njohur Klajdi Musabelliu është shkarkuar nga puna në administratë. Në a
Kjo video Haradinajn, do e dërgojë në Gjykatën Speciale? (VIDEO) Gjykata Speciale do të merret me rastet e rënda në gjithë territorin e Kosovës, përfshirë periudhën prej 1 janar 1998 de