999 rezultate për

murrizi

Kujtim Gjuzi dhe Myslim Murrizi, drejt ndëshkimit për diskriminim! Zbulohet arsyeja Deputeti Kujtim Gjuzi dhe nënkryetari Kuvendit, Myslim Murrizi, mund të ndëshkohen për përdorimin e gjuhës së urrejtjes
Krah për krah me socialistet, Murrizi i qeshur pozon sportiv krah deputeteve (FOTO LAJM) Deputeti Myslim Murrizi është një ndër demokratët i cili ka marrëdhëniet më të mira me deputetët e PS. Fotografi Agim
Murrizi: Disa hajdutë të korrin jonxhë në Tërbuf Gjatw seancws sw sotme plenare, deputeti Myslim Murrizi nga foltorja e Kuvendit foli për zgjedhjen e anëtarëve të Gjykat
Ironizon Murrizi: 4 mln shqiptarë u trembën nga tërmeti, Basha ia pa kimetin Pak ditë më parë në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se kryedemokrati Basha ka lëvizuar në një vilë luksoze në perifer
Murrizi e thotë troç: Ti pinë lëngun, opozita parlamentare s’do e votojë Deputeti Myslim Murrizi është shprehur kundër draftit të hartuar nga ekspertët për Reformën Zgjedhore, teksa ka theksuar
Habit Murrizi: Djegia e mandateve, edhe PS do të braktiste mandatin por si lejuan "Unë nuk shoh që zgjedhjet e parakohshme janë vetëm në dorë të shqiptarëve, në bindjen time me aq informacione sa kam, d
Sulmi ndaj Murrizit për birra dhe shkarkimi i Hajdarit, reagon Gjuzi Ditën djeshme deputeti Myslym Murrizi u fotografua teksa pinte birra me Mimi Kodhelin. Kaq mjaftoi që fotoja të komen
Dolli, birra, mish dhe patate! Darka e Kodhelit dhe Murrizit bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Në mediat on-line dhe rrjetet sociale po qarkullojnë imazhe, që tregojnë harmoninë e admirueshme të deputetëve të maxho
Birra, gjizë dhe qofte me Mimi Kodhelin, Murrizi nuk përmbahet ndaj atij që e fotografoi Deputeti i djathtë Mylsim Murrizi ka reaguar pas fotos së publikuar në media ku shfaqej duke pirë birra me deputeten e P
Mimi Kodheli me Myslim Murrizi "kapen mat" teksa pijnë birra, çfarë po festojnë (FOTO LAJM) Megjithëse për Shqipërinë pritet të jetë një javë e vështirë, pasi bëhet fjalë për të ardhmen e vendit drejt integrimit
Murizi "zë ngushtë" Denajn: I falët 100 milion euro Bankersit, s'ka dorëzuar bilancet prej vitesh Seanca e sotme në Kuvend nisi me intepelancën e deputetit Myslym Murrizi me ministren e Financave dhe Ekonomisë Anila De
Murrizi bën gafën e rëndë në Kuvend: Si arixhinj me çadra... Me largimin e opozitës nga Kuvendi, dhe djegien e mandateve, figura si deputeti Myslim Murrizi filloi të dominonte në kr
Murrizi ironizon nga Kuvendi: Mendova se do flisni për tërmetin e Gjiknurit Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në parlament ironizoi maxhorancën e cila u fokusua të diskutonte mbi tërmetin e
Murrizi me Gjiknurin në Vjenë: Meqë Basha u pajtua me PS, as unë s'ka kuptim të rri i zemëruar me Damianin Shqipëria do të vëzhgojë zgjedhjet e parakohshme parlamentare të kësaj të diele në Austri. Kreu i Komisionit të Reformës
Murrizi: Po rrinë si harixhinjtë në çadra, t'u blejmë shtëpi deputetëve të rinj Në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, deputeti Myslim Murrizi ka kërkuar për deputetët e rinj të Kuvendit, tu jepet
Nga muhabeti "mjalt" i ministrave tek debati me Murrizin: Çfarë nuk u pa sot nga Kuvendi (FOTO LAJM) Parlamenti ka zhvilluar seancën e radhës parlamentare ditën e sotme, ku nuk kanë munguar replikat dhe akuzat mes palëve,
E quajti 'pjeshkë', Avokati i Popullit reagon pas deklaratës së Murrizit Një ditë pas protestës para Parlamentit të shoqatës “Down Syndrome Albania”, nënkryetari i Kuvendit Myslim Murrizi ka kë
Koment diskriminues ndaj personave me sidromën Down, Murrizi pritet me protesta Përfaqësues të fondacionit "Down Sindrome Albania" janë bashkuar pasditen e sotme përpara Parlamentit të Shqipërisë ku p
Murrizi-Metës: Si i hani i qetë darkat e drekat me opozitarët, kur keni "frikë" për 30 qershorin? Deputeti nga opozita e re, Myslim Murrizi ka deklaruar sot gjatë seancës plenare se sa herë që vendi afrohet drejt Europ
Myslym Murrizi drejton seancën plenare, batuta në sallë Mos djegia e mandatit të PD-së po i prin për mbarë Myslym Murrizit duke i emëruar pak kohë më parë edhe si nënkryetar i