999 rezultate për

muriqit

Gjendja e Muriqit, Inzaghi: Duhet të keni durim Trajneri i Lazio, Simone Inzaghi, ka folur për Vedat Muriqin i cili nuk po kalon formë optimale që nga transferimi i tij
Foli serbisht me Milinkovic-Savic, tifozët shqiptarë "sulmojnë" Muriqin Pas mungesës së Vedat Muriqit në përballjen e Kosovës ndaj Maqedonisë së Veriut, atje ku luhej edhe bileta e Europianit,
Dalje nga skenari, Tare tregon për herë të parë arsyen e transferimit të Muriqit Në verë u pa si lëvizja e karrierës, por Vedat Muriqi nuk ka mundur ta marrë dot me vete në transferimin te Lacio shkëlq
Provokojnë rivalët e Fenerbahçes, kërkojnë Vedat Muriqin Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës Vedat Muriqi nuk po kalon një formë të mirë te Lazio edhe pse u transferua me bujë g
Lazio po mendon huazimin e Muriqit në janar Afati kalimtar i janarit mund ta largojë Vedat Muriqin nga Lazio. ‘Transfermarketweb’ raporton se Lazio mund ta dërgo
"Betimi" i Vedat Muriqit po bën xhiron e rrjetit: Për Zotin është penallti (VIDEO) Shqipëria mposhti Kosovën ditën e sotme në “Elbasan Arena” në miqësoren vëllazërore mes dy përfaqësueseve me rezultatin
Derbi i kosovarëve në Serie A, Vojvoda përballë Muriqit Mërgim Vojvoda përballë Vedat Muriqit. Xhiroja e gjashtë në Serie A sjellë derbin e dy futbollistëve nga Kosova. M
"Pse u ble? Muriqi më duket si një Caicedo i bardhë", gazetari kritika ndaj sulmuesit dhe drejtuesve Vedat Muriqi erdhi në verë te Lacio pas shumë tratativash. Më pas vuajti për tu bashkuar me ekipin fillimisht për sh
I infektuar me koronavirus, kjo është data e mundshme e debutimit të Muriqit te Lazio Vedat Muriqi sigurisht që priste një fillim më të mirë të aventurës në Serie A. Ekipi i Lazios po e pret ndërsa ai ës
Postimi prekës i Muriqit për tifozët e Fenerbahce (FOTO LAJM) Vedat Muriqi tani dhe zyrtarisht është futbollisti më i ri i Lazios. Sulmuesi Dardam ka firmosur kontratë për shumën
Nuk ndalet Tare, pas Muriqit nis bisedimet për blerjen e Marash Kumbullës Igli Tare se ka në plan të ndalet me blerje te Lazio. Drejtori i Lazios sot do të zyrtarizojë blerjen e Vedat Muriqit. A
Qeqa Krelani komenton afrimin e Muriqit te Lazio Vedat Muriqi ka zbarkuar gjatë ditës së sotme në kryeqytetin italian, Romë ku do t’i bashkohet Lazios. Sulmuesi i Kos
Lazio pranë Muriqit, Fenerbahçe del me deklaratë zyrtare Lazio vijon bisedimet me Fenerbahçen për të afruar Muriqin ku me shumë mundësi ai do të firmosë me skuadrën italiane, sh
Nga lufta në realizimin e ëndrrës për Champions: Historia e Vedat Muriqit shkruar nga Di Marzio Duke parë jetën e tij, mbijetesa në luftën e Kosovës, kthimi në atdhe, nisja e karrierës si futbollist dhe arritja deri
Kjo është arsyeja pse nuk është ftuar Muriqi për Kosovën Ashtu si në ndeshjet e fundit ku Vedat Muriqi mungojë për Kosovën, edhe në dy ndeshjet e radhës sulmuesi më i mirë i Kos
Dështoi me Silvan, Lazio arrin marrëveshjen me Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit është punë e kryer, dhe zyrtarizimi do të bëhet në orët e ardhshme. Gazetari i mirënjohur
Detaje të reja rreth operacionit "Muriqi" te Lazio Lazio vazhdon të insistojë për transferimin e Vedat Muriqit. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, raporton se
Skuadra angleze ka gati 22 milionë euro për Muriqin Vedat Muriqi mbetet në radarin e WBA. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, po kompleton një sezon të jashtëzakonshëm te
WBA në Premier League, Slaven Biliç merr me vete Muriqin duke e bindur me një SMS Vedat Muriqi do të luajë në Premier League. Sipas mediave turke, sulmuesi i Fenerbahçes do të vesh fanellën e ËBA, të c
Shoku i skuadrës së Muriqit pozitiv me covid-19 Koronavirusi ka prekur edhe skuadrën e Fenerbahces. Bashkëlojtari i sulmuesit kosovar Vedat Muriqi , Joseph ka rezult