999 rezultate për

muriqi

Muriqi gati të ndryshojë ambient, ofertë zyrtare nga Londra Vedat Muriqi është sulmuesi shqiptar më në formë. "Bomberi" i përfaqësueses së Kosovës po mahnit me paraqitjet e tij
Fenerbahce i cakton këtë çmim Vedat Muriqit Fenerbahce e pranon shitjen e Vedat Muriqit, te secila skuadër që ofron mbi 20 milionë euro për sulmuesin kosovar. Krerë
Të lumtur dhe më një fëmijë, njihuni me gruan e Muriqit (FOTO LAJM) Padyshim që një ndër lojtarët e momentit tek Përfaqësuesja e Kosovës dhe te Fenerbahce është Vedat Muriqi. Muriqi ësh
Fenerbahce jep detajet: Tregon pse Muriqi shkoi në Kosovë dhe pse u kthye pas në Stamboll Vedat Muriqi ka lënë tubimin te Kosova për tu kthyer në Stamboll ku do ta vazhdojë trajtimin e lëndimit që e kishte marr
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares Mungesa e madhe e Kosovës për ndeshjen ndaj Republikës së Çekisë është Vedat Muriqi. Muriqi edhe pse fillimisht u gru
Kapiteni i Çekisë: Kosovës i mungon Muriqi por ka Rashicën Çekia ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovës që zhvillohet nesër mbrëma nga ora 20:45. Kapiteni i
Berisha për Muriqin: Do na mungosh, do fitojmë për ty Futbollistët e Kosovës nuk e kanë pritur mirë lajmin që Vedat Muriqi do të mungoj në dy ndeshjet e ardhshme. Ndër të
Challandes tregon situatën e Muriqit, Shalës dhe Kolollit Bernard Challandes ka dhënë informacione për lëndimet e fundit në përfaqësuesen e Kosovës. Selektori ka thënë se Muri
U dëmtua me Fenerbahcen, Muriqi vendos për Kosovën Kosova do të luaj javën e ardhshme dy ndeshjet "jetike" për kualifikimin në Euro 2020. Vedat Muriqi kishte pësuar një
Muriqi i jashtëzakonshëm, shënon sërish për Fenerbahcen (VIDEO) Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Golin e parë për Fenerin e ka shënuar Vedat Muriqi nga p
Muriqi fantastik, i mjaftojnë 6 minuta për të tundur rrjetën (VIDEO) Vedat Muriqi ka gjetur përsëri rrugën e golit në ndeshjen Fenerbahce–Kasimpasa. Në ndeshjen që ka filluar në orën 18:
Muriqi tregon në cilin kampionat ka dëshirë të luajë (VIDEO) Për të shikuar intervistën me video klikoni në foto në linkun e Facebook të kanalit NTV Spor. Muriqi tregon hapin e r
Wikipedia me shumë se një dekadë prapa, shikojeni çfarë vendlindjen ka Muriqi (FOTO LAJM) Wikipedia është njëra prej "selfgrafive" më të lexuara në anë e mbanë botës, ndërsa jo rrallë herë, qëllimshëm apo jo de
Muriqi shpallet zyrtarisht lojtari më i mirë i tetorit në Turqi Vedat Muriqi është vlerësuar si lojtari më i mirë i muajit tetor në Superligën e Turqisë dhe kjo është tashmë zyrtare.
Skandal në Turqi: Muriqit nuk i akordohen 3 penallti, i anulohet dhe një supergol (VIDEO) Fenerbahce u mposht nga Kayserispor me rezultat 1-0 në ndeshjen e javës se 10-të të Superligës turke. Por rezultati d
Fenerbahcen e pret një transfertë e vështirë, Muriqi nga minuta e parë (FOTO LAJM) Fenerbahce është mysafir i Kayserispor në ndeshjen e xhiros së 10-të të Superligës turke. Nga minuta e parë për Fener
Lojtar i madh dhe me zemër të madhe, Muriqi ia plotëson ëndrrën vajzës që vuan nga kanceri 22 vjeçarja, Irem Ayyuce Cinar e cila po lufton me sëmundjen e kancerit e kishte ëndërr t’i takonte futbollistët e Fener
Vedat Muriqi fal namazin Sulmuesi i Kosovë që luan në Fenerbache eshte praktikues i fesë islame. Në një foto që po qarkullon në rrjetet social
Muriqi shkëlqen dhe në basketboll, bomberi Kosovar bën kosh (VIDEO) Vedat Muriqi di të shkëlqejë dhe në basketboll. Nga video e publikuar nga skuadra e Fenerbace, Muriqi godet në shenjë.
Po kalon një moment fantastik, Muriqi zbulon synimet e tij Vedat Muriqi shpreson ta vazhdojë formën e shkëlqyeshme nëpër të cilën është duke kaluar. Sulmuesi kosovar i ka realizua