999 rezultate për

murinjo

Çmendet Roma, tenton Mourinhon për stolin Edhe pse në stol u ul një trajner me eksperiencë të jashtëzakonshme, italiani Claudio Ranieri nuk po arrin të bindë drej
Murinjo shfajësohet: Guardiola dhe Klop patën mbështetje, unë jo Jose Mourinho ka dhënë një intervistë të gjatë për "Bein Sports", ku ka hedhur disa akuza ndaj drejtuesve të Mançester U
Mourinho çmendet pas golit të Fellainit, pamjet bëhen virale (VIDEO) Mançester Junajtid fitoi në limite, sfidën e pestë në Ligën e Kampionëve, ndaj Jang Bojs. Djajve të kuq i shërbeu një go
Shkëmbim i Çmëndur Chelsea dhe Man Utd, Sarri tenton të joshë Murinjon Chelsea dëshiron Antoni Marsial dhe Maurico Sarri po mendon të joshë Jose Murinjon, duke i ofruar një shkëmbim me Ëillia
Murinjo nuk heq dorë nga Godin, ofron 20 milionë euro Jose Murinjo nuk heq dorë për të afruar te Manchester United mbrojtësin e Atletico Madrid Diego Godin. Tekniku port
Gafa e De Geas bën xhiron e botës, ja reagimi i Murinjos David De Gea bëri një gafë që mund t’i kushtojë Spanjës, teksa goditjen e Ronaldos në fund të pjesës së parë, nuk mund t
Ja si vijoi sherri United-City pas ndeshjes, me "regjizor" Mourinhon Një burim i pranishëm në sherrin që përfshiu 30 lojtarë dhe stafet e të dyja skuadrave të Mançesterit pas derbit në “Old
Mourinho: Favorit jemi vetëm sot, për fitimin e Championsit ka të tjerë Zhoze Murinjo thotë se skuadra e tij nuk është favorite për fitimin e Ligës së Kampioneve. “Në Ligën e Kampioneve ka
Murinjo-Pogba, nisin përplasjet e para Pas humbjes së derbit kundër Manchester Cityt, Hose Murinjo po kritikohet shumë ashpër. “Goal” ka shkruar që portuge
Pasojat e "Brexit", ja sa miliona humbën Murinjo dhe Guardiola Efektet e “Brexit” kanë prekur gjithashtu edhe futbollin. Pas vendimit të britanikëve për të dalë nga Bashkimi Europian
Mediat britanike, Mourinho merr drejtimin e ... “Sunday People” raporton fakte interesante rreth së ardhmes së trajnerit portugez, Murinjo, i cili pak javë më parë ësht
Chelsea jashtë zonës të kualifikimit Ekipi i Chelsea ka barazuar pa gola ndaj Dinamos së Kievit në kuadër të ndeshjes së tretë të Ligës së Kampioneve. Kam
Jose Mourinho së shpejti në Shqipëri (FOTO) Jose Mourinho mund të vizitojë së shpejti Shqipërinë. Lajmin e jep klubi i Partizanit që sot ka marrë një dhuratë specia
Ramos sfidon Murinjon: Do të doja një përballje me Chelsean Sulmuesi madrilen Sergio Ramos ka debatuar në distancë me ish-trajnerin e Realit, Jose Murinjo. Ky i fundit ka deklar
Murinjo: Të gjithë trajneret genjejnë për transferimet Zhoze Murinjo ka pranuar se të gjithë trajnerët gënjejnë kur pyeten për emrat e rinj që mund të marrin si përforcime.
Premier League lajmëron para kohe kalimin e Murinjos te Çelsi Update- Premier League në Angli ka lajmëruar para kohe transferimin e portugezit në radhët e skuadrës londineze. “Murin
Për Murinjon, Ronaldo më i mirë se Maradona dhe Pele Kristiano Ronaldo, është cilësuar si futbollisti më i mirë në historinë e futbollit botëror nga tekniku Zhoze Murinjo.
I kërkon një foto, Murinjo i jep një shkelm në prapanicë Akuzat e një personi ndaj trajnerit të Real Madrit se e ka goditur atë me shkelm në prapanicë teksa kishte dalë për shop
Trajneri i vitit në Spanjë, Murinjo i lumtur që nuk e fitoi Zhoze Murinjo nuk ka preferuar të dalë në konferencë shtypi para ndeshjes kundër Atletik Bilbaos, ndaj ka nxjerrë zëvend
"Topi i Artë" shkon për Messin Për legjendën e Gjermanisë dhe Bayern Munchen Franz Bekenbauer nuk ka asnjë dyshim: "Ronaldo është një lojtar klasi që m