999 rezultate për

murillo

Prezantohet Murillo te Barcelona: Realizova ëndrrën time (FOTO LAJM) Barcelona prezanton përpara mediave dhe tifozëve të saj blerjen e parë të merkatos së dimrit. Jesion Murillo ish lojt
5 arsyet pse Barcelona nënshkroi me Jeison Murillon Barcelona e transferoi Jeison Murillon para se të fillojë janar, kjo për shkak se ata dëshiruan që mos ti komplikojnë gj
Murillo kryen testet mjekësore te Barcelona Mbrojtësi kolumbian, Jeison Murillo është lojtari më i ri i Barcelonës. Pas zyrtarzimit të dy klube mes Valencias dh
Zyrtare: Jeison Murillo transferohet te Barcelona Valencia ka lajmëruar se ka huazuar mbrojtësin Jeison Murillon në Barcelonë deri në fund të sezonit. Kolumbiani arrit
Publikohet video e plotë, ky ishte veprimi i CR7 ndaj Murillos (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur Champions Leaguen me fanellën e Juventusit në mënyrën më të keqe të mundshme. Ai ka mar
Ky është ish-interisti që i dha "të kuqin" Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur me një karton të kuq, Champions Leaguen. Që në minutën e 29', CR7 bëri një veprim të ga
Fotot superseksi të kësaj bukuroshe na e bën dimrin verë! (FOTO) Emely Sears, modelja bombastike nga Australia, është shfaqur mhaft seksi kohët e fundit. Bukuroshja që jeton në Los A
Kjo është perla e Murillos që po bën xhiron e botës (VIDEO) Mbrojtësi kolumbian i Interit, Murillo ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për zikaltrit në ndeshjen e vlefshme për Ku
Manaj bën “Kuq e zi” edhe Murillon (VIDEO) Rey Manaj ka marrë përsipër një detyrë të vështirë, që t’ia mësojë këngën e Kombëtares shokut të skuadrës tek Interi, Je
11 më të mirët e Serisë A në këtë sezon (FOTO LAJM) Seria A është ndalur për shkak të festave të fundvitit, teksa në 17-javë kemi parë spektakël të vërtetë nga skuadrat e k
Mbrojtësi i Interit, Murillo çfarë koshi (VIDEO) Murillo është transferuar gjatë merkatos së verës tek Interi, dhe menjëherë ka spikatur me lojën e tij duke formuar dysh
Miranda-Murillo, dy qëndërmbrojtësit që kanë ndryshuar Interin “Sulmi kënaq tifozët, ndërsa mbrojtja të jep tituj“. Eshtë ky mendimi i disa prej trajnerëve më të mirë të Botës dhe për
Ja formacioni i Interit në sezonin e ri Inter ka bërë ndryshime të mëdha në skuadër gjatë merkatos së verës. “Zikaltrit” kanë bërë disa ndryshime kryesisht në m
Inter zyrtarizon Murillon: Ëndërr që bëhet realitet (VIDEO) Jeison Murillo mezi pret të nisë aventurën e tij me Interin, por për këtë mbojtësi kolumbian i Granadas duhet të presë p