999 rezultate për

muriel

Ylli i Atalantës kërcënon Juventusin: Këtë sezon jemi edhe ne për titull Atalanta mbylli një sezon të shkëlqyer teksa përveç vendit të tretë në kampionat, ia doli të shkonte edhe në çerekfinale
Strakosha në gjumë, pëson 2 gola nga Muriel (VIDEO) Lazio e ka nisur në mënyrën më të keqe sfidën në Olimpico përballë Atalantës së Gjimshitit, shkruan Albeu.com. Strako
Neymar kthehet fuqishëm, por nuk i mjafton Brazilit (VIDEO) Brazili nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar në Majemi ndaj Kolumbisë. Takimi u ndoq prej m
Rrëfehet Muriel: Më kërkoi Milani, por i dhashë fjalën Fiorentinës Luis Muriel i cili u transferua te Fiorentina gjatë merkatos së janarit ka rrëfyer prapaskenën që ka ndodhur gjatë verës
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Atalantës fal një supergoli të Muriel (VIDEO) Një gafë mbrojtësit të Atalantës i cili ia pasoi topin kundërshtarit të tij Luis Muriel i cili përfitoi në maksimun duke
Fiorentina gati të blejë përfundimisht Muriel nga Sevilla Pasi dështoi në Spanjë tek Sevilla, tashmë Luis Muriel mund të mbetet në Serina A, shkruan Albeu.com. Fiorentina ësht
Luis Muriel e nis me këmbën e mbarë, shënon golin e parë me fanellën e Fiorentinës (VIDEO) Luis Muriel ka shënuar golin e parë për Fiorentinën por në stërvitje me ekipin vjollc, teksa skuadra italiane po kryen f
Luis Muriel do të kryeje vizitat mjeksore nesër tek Fiorentina Nesër në mëngjes Luis Muriel do të kryeje vizitat mjekësore tek Fiorentina. Kolumbian u huazua nga Sevilla deri në fun
Milani kthen sytë nga talenti i Sevilla-s me frikën e dështimit edhe në kampionat Milani synon Muriel-in në Janar. Humbja përball kompionëve të Greqis në Europa Lague i kushtoi eleminimin Milanit të Gat
Milan e shikon si shpëtimtar Falcaon për sulmin Milani dëshiron të forcohet në sulm me Radamel Falcao, ose në rast të dështimit, me Luis Muriel. Sipas Tuttosport, Ro
Milani vihet pas sulmuesit të Sevillas, Luis Muriel Milani ka vetëm nëj dilemë për sezonin e ardhshëm dhe ai është pyka në sulm. Kalinic tashmë është vendosur në treg për t
Muriel: Unë kisha rastin për të udhëhequr skuadrën Sulmuesi i Sevillas, Luis Muriel thotë se topin e ka drejtuar shumë afër trupit të De Geas. "Ndoshta unë e drejtova p
Gjyshja 100-vjeçe tregon sekretin e jetës: Pini lëng qershie jo ujë (FOTO LAJM) Kjo gjyshe po i mahnit të gjithë me forcën e saj e cila edhe pse i ka mbushur 100 vite ajo ende punon nga tre orë në dit
Muriel kalon tek Sevilla për 20 milionë euro, por mbart diçka me vete Muriel është gati për të thyer rekordin e Rojiblancos. Sevilla do të thyejë rekordin e transferimit kur ata përfundo
Inter rrezikon të humbasë sulmuesin tek rivalët Inter pavarësisht dështimeve në nënshkrime me ndonjë emër cilësorë po rrezikohet nga largimet. Nga CalcioMercato vjen la
Ndiqej nga Inter dhe Juventus, por kolumbiani është pranë Sevillas Pasi ka shkëlqyer në sezonin e fundit me Sampdorian, Luis Muriel është drejt transferimit në Spanjë. Sulmuesi kolumbian
Interi gati 150 milionë euro në merkato, ja formacioni që ëndërrohet (FOTO) Kompania Suning që ka marrë pronësinë e klubit zikaltër ka vendosur të akordojë një fond prej 150 milionë eurosh për mer
Interi lëviz në merkato, gjen sulmuesin për vitin e ardhshëm Interi e ka gjetur sulmuesin për sezonin e ardhshëm: Luis Muriel. Zikaltrit falë drejtorit të tyre Piero Ausiolio kanë s
Milani sërish në gjurmët e Luis Muriel (VIDEO) Luis Muriel është "futbollisti i pankinës më i kërkuar në Itali" sipas një studimi të "La Gazzetta dello Sport". Sipas g
Milani gjen pasardhësin e Balotellit (VIDEO) Nëse Mario Balotelli duhet të largohet në fund të sezonit është Luis Muriel ai që pritet ta zëvëndësojë. Ky është lajmi