999 rezultate për

muric

Dashuria e Aro Muric me Sterling bëhet virale (VIDEO) Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira. Edhe pse portieri i Kosovës nuk është më pjesë e Man
Nuk kishte ndodhur kurrë: Shikoni pritjen spektakolare të penalltisë së Kane nga Muric Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
Shoku i skuadrësi del në krah Aro Muricit pas gabimeve në debutim te Nottingham Forest Futbollisti i Nottingham Forestit, Matty Cash, thotë se bashkëlojtari i tij Aro Muriç është ‘portier fantastik’ pavarësi
Aro Muric i jashtëzakonshëm në stërvitjen e parë me skuadrën e re (VIDEO) Arijanet Muric ka kompletuar transferimin e tij në formë huazimi te skuadra e Championship, Nottingham Fores. Portier
ZYRTARE/ Portieri i Kosovës firmos me klubin që ka fituar 2 Champions-in Portier i Kosovës, Arijanet Muric është huazuar te klubi i Nottingham Forestit në Championship. Lajmi është konfirmuar n
Guardiola vendos për të ardhmen e portierit të Kosovës Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do të lejojë Arijanet Muriç të largohet nga klubi këtë verë, sipas "The Sun".
Barazohet ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të barazojë ndeshjen përballë Kosovës në fundin e pjesës së parë saktësisht në minutët e 43'. A
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Arijanet Muric shkëlqen sërish, Guardiola blidon portën Portieri i Kosovës, Aro Muric, ka luajtur ndeshjen më të rëndësishme deri tani në karrierë për klube me Manchester Cityn
De Bruyne: Muric na siguroi gjysmëfinalen Manchester City vetëm pas penaltive ka siguruar një vend për në fazën e ardhshme të Carabao Cup. Citizens triumfuan 4
Guardiola: Muric është i jashtëzakonshëm Arijanet Muric, që prej ndeshjes së parë të Ligës së Kombeve mbron ngjyrat e Kosovës, është heroi i sotëm i Manchester C
Heroi Muric, City kualifikohet në gjysmëfinale të Caraba Cup (VIDEO) Kanë përfunduar me barazim 90 minuta të ndeshjes Leicester City-Manchester City, ndeshje kjo në kuadër të çerekfinales s