999 rezultate për

murataj

Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Sekuestrohet 1.5 milion euro pasuri të Admir Muratajt Ditën e sotme janë arrestuar rreth 1.5 milion euro pasuri në pronësi të shtetasit Admir Murtajt dhe familjarëve të tij.
E vrau një plumb nga 15 metra larg: Çfarë thotë ekspertiza për Admir Muratajn Admir Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Në këtë konkluzion dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore.
Grabitja në Rinas, Gjykata u bind nga këto 3 prova për vdekjen e Admir Muratajt Prokuroria për Krime të Rënda dorëzoi dje provat për të vërtetuar vdekjen e Admir Muratajt gjatë përplasjes me Policinë,
U vra me plumb në kokë! Prokuroria i mbush mendjen gjykatës që Admir Murataj ka vdekur Prokuroria ka paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda certifikatën e vdekjes së Admir Muratajt, i cili u vra në fillim
Kush e vrau Admir Murataj? Ja çfarë thanë efektivët që qëlluan mbi të Kushe vrau Adrmir Murataj? Ja çfarë më thanë efektivët që qëlluan mbi të Vrasja e supergrabitësit të Rinasit Admir
Vëllai rrëfen të pathënat e Murataj, ja si i fshihej publikut (FOTO LAJM) Murataj filloi të marrë masat e tij sapo mbërriti në atdhe. Fillimisht nisi të rregullonte imazhin e tij duke bërë disa
Havari: Ja përse u eleminua Admir Murataj nga shokët! (VIDEO) Por kush e vrau supërgrabitësin më të rrezikshëm në vend? Analizimi i provave në bllok të çon vetëm në një konkluzion p
Historia e pazakontë e Murataj, nga një mësues i varfër në grabitës Admir Nikaj, apo siç njihet gjerësisht, Admir Murataj, iku si një njeri i rrezikshëm i botës së krimit, i vrarë pas akti
Vajza e Admir Muratajt padi policisë pse e vrau Familja e Admir Murataj padit Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë për vrasjen e tij. Padia është depozituar nga vajza e Murat
Gjykata nuk beson se i vrari në Rinas është Admir Murataj: Na sillni testin e ADN-së Sot pritej që të pushohej çështja ndaj grabitësit të vrarë në Rinas Admir Murataj, por gjykata nuk mendon kështu. Gj
Detaje të reja nga grabitja, kush e qëlloi Muratajn? Kur kanë kaluar 21 ditë nga vrasja e Admir Muratajt në aeroportin e Rinasit pas grabitjes së rreth 6 milion eurove, ende
Vendoset lapidar dhe një shqiponjë në vendin ku u vra Murataj (FOTO LAJM) Grabitja e 9 prillit në aeroportin e Rinasit vijon të jetë temë e diskutimeve për banorët e zonës së Tapizës. Hashimi
Pak para grabitjes, Admir Murataj në vilën e tij edhe pse ishte në kërkim (FOTO LAJM) Admir Murataj dhe Klement Çala ishin në këkrim ndërkombëtar nga Greqia prej vitit 2013 por kjo nuk i pengoi qe pas grabi
DËSHMIA/ Klement Çala dhe Admir Murataj fqinj te "Liqeni i Thatë" Megjithëse në kërkim për grabitjen e mëparshme në Rinas, Admir Murataj, i cili thirrej ndryshe edhe "daja", bënte një je
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre
Admir Murataj kishte bllokues valësh, çfarë gjeti policia në trupin e tij Prokuroria ka bërë publike sot dinamikën e grabitjes së Rinasit. Në të thuhet se ka pasur shkëmbim zjarri mes policis
"Daja nga Kosova dhe Tani ishin me Admir Muratajn", zbërthehet Alkond Bengasi Detaje të reja dalin në dritë nga grabitja e 9 prillit në Aeroportin “Nënë Tereza”. Edhe pse nuk është konsideruar ende
Me maskë dhe kallash, zbulohet kush ishte pas Admir Muratajt gjatë grabitjes në Rinas (FOTO LAJM) Një ndër fotot më të shpërndara të super grabitjes në Rinas është ajo ku duket Admir Murataj me maskën e tij të silikoni
Ministri Lleshaj flet për herë të parë rreth vrasjes së Admir Muratajt Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pyetur këtë të premte se kush e ka vrarë Admir Muratajn, personin që dyshohet