999 rezultate për

munir

Barcelona interesohet për sulmuesin e talentuar të Frankfurtit Siç raporton Cadena Cope Barcelona është e gatshme të paguaj 35 milionë euro për Luka Jovicin e Eintracht Frankfurt.
Futbollisti PSG-së, e tepron me vizat e bardha në fushë (VIDEO) Një video e mbrojtësit të PSG-së, Tomas Munir është duke bërë xhiron e internetit. Belgu postoi në rrjetin social “Insta
E bujshme! 5 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona Barcelona ka bërë një merkato fenomenale sa i përket largimit të lojtarëve dhe mbushjes së arkës me të ardhura. Pavar
"Njeriu prej druri", 55-vjeçari ka ngrirë prej 24 vitesh (FOTO LAJM) Një baba i katër fëmijëve që u aksidentua nga një autobuz ka mbetur me gjymtyrë të ngurtë si druri dhe ka jetuar në atë
Edhe një largim nga Barcelona Munir El Haddadi sezonin e ri do ta kalojë te skuadra e Alavesit. Barcelona në faqen zyrtare të klubit, ka njoftuar s
Erdhi si Messi i ardhshëm, tani Barcelona e nxjerr në shitje Barcelona ka nxjerrë në shitje një prej talenteve më të mira të saj. Katalanasit tani i kanë vënë dhe një çmim. Bëhet
Talenti i Barcelonës drejt transferimit tek Interi Mediat spanjolle raportojnë se Munir El Haddadi mund të largohet nga Barcelona duke u transferuar në Inter. Sulmuesi Mun
Barcelona fiton ndaj Celticut (VIDEO) Barcelona ka triumfuar ndaj Celticut me rezultat 3-1. Goli i parë erdhi nga Arda Turan (11’), ndërsa Leigh Griffiths (2
Tërmet 6 ballësh në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona e kthen ne nje feste futbolli sfiden e sotme ne La Liga. Djemte e Luis Enriques nuk di te ndalen dhe viktim
Barça në çerekfinale, shkëlqen Munir El Haddadi (VIDEO) Barcelona kaluar në çerekfinalen e Kupës së Mbretit pas fitores së sotme kundër Espanyol. Ndeshja e sotme përfundoi m
Barça sërish shënon 6 gola (VIDEO) Barcelona ka shkatërruar Villanovensen me rezultat 6-1 në takimin e dytë të 1/16 së finales në Kupën e Mbretit për të ka
Munir shuan zërat, gati rinovimi Munir El Haddadi nuk ka ndermend të largohet nga Barcelona. Talenti i "La Masia" kërkohet nga Arsenal, Bayern Munchen dh
Spanja, "hileja" e Del Bosque-s me aktivizimin e Munir Vështirë se Spanja nëse përballet me Marokun në një ndeshje futbolli mund ta ketë frikë kombëtaren afrikane, por kur bëh
Munir "tremb" Barçën, mund të largohet shumë lirë (VIDEO) Pas ndeshjes së parë në La Liga për këtë sezon, në shtëpinë e Barcelonës ka plasur Munri-mania. Talenti i sektorit të të
Barça, ja talenti që do të zëvëndësojë Suarez (VIDEO) Gjykata e Arbitrazhit Sportiv la në fuqi vendimin e FIFA-s për të dënuar Luis Suarez me 4 muaj dhe 9 ndeshje pezullim ng