999 rezultate për

munihut

Kurti e ftoi për takim, por Thaçi nuk është në Kosovë Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e
Arrestohet personi i dyshuar për sulmin me thikë në Munih Policia gjermane bëri të ditur se ka arrestuar personin e dyshuar për sulm me thikë, si pasojë e të cilit u plagosën kat
Merret në pyetje nga babai i sulmuesit të Munihut Gazeta Bild ka njoftuar se policia gjermane ka marrë babanë e sulmuesit 18 vjeçar dhe po e interviston. Ekipet e mje
Ja shqiptari që mbeti i plagosur në fyt në sulmin e Munihut Benet Adilji i cili jeton me familjen e ti në Gjermani, është plagosur në sulmin që ndodhi në Munih të Gjermanisë. 14
Bayerni mposht Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur me rezultatin 1:0 Borusian e Dortmundit. Skuadra bavareze ka mundur të fitojë në derbin e M
Gjermani, kosovarja hidhet nga treni por shpëton Një 44 vjeçare nga Kosova është hedhur nga treni i cili ishte në lëvizje në pranë një stacioni hekurudhor në Munih të Gj
Van der Vart drejt Bajern Munihut? Drejtuesit e Bajern Munihut janë duke bërë përpjekje për transferimin e mesfushorit të Real Madridid, Rafael Van der Var
Bajerni i Munihut kampion i Bundesligës Në Kupën e UEFA-s në sezoni e ri nga Bundesliga do të garojnë Hamburgu, Volsburgu, Shtutgarti d