999 rezultate për

munichu

U largua nga Bayern Munchen, Ribery zbulon të ardhmen e tij Franck Ribery ka zbuluar se ai dëshiron të vazhdojë të luajë për ndonjë klub të madh, edhe pasi të largohet zyrtarisht n
Juventusi gati 70 milion euro për yllin kolumbian Futbollisti kolumbian është në kërkim të klubit të ri për sezonin e ardhshëm pasi atë nuk e duan as Bayern Munichu as Re
Çmenduri! Bayern refuzoi 150 milion për këtë lojtar Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, ka bërë të ditur se gjatë merkatos së verës ka refuzuar ofertë prej 150 milio
United ia dredh Juves për Martialin Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, drejtuesit e Unitedit janë bindur për humbjen e Martialit dhe tashmë janë d
Skuadra e Real Madridit për ndeshjen kundër Bayern Munichut (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Realit Nacho është ftuar për ndeshjen e kthimit me Bayernin, por përveç Dani Carvajalit, do të mungojë edhe
Liverpool bën gati aksionin e fundit për të mbajtur Canin Sipas mediumit anglez The Sun, Liverpool i ka ofruar Canit një pagë prej 200 mijë funtesh në javë me qëllim që ta ndaloj
Perez telefonon Bayernin për të vërtetën me Lewandowskin E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” raportoi pak ditë më parë se Reali ka arritur marrëveshje personale me Leëando
Rafinha: Kam tre oferta nga tre klube braziliane Rafinha ka treguar se ka marrë disa oferta dhe se gjatë verës mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munichut, skuadër në të ci
Mourinho i vendosur për transferimin e Vidalit Jose Mourinho ka vendosur të transferojë në verë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal. Sipas mediumit Manchest
Leo Messi nuk ka të ndalur, thyen një tjetër rekord (FOTO LAJM) Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka barazuar rekordin e madh të legjendës së Bayern Munichut, Gerd Muller Leo Mess
Federata italiane nuk dëshiron Ançelottin si trajner për Kombëtaren Kombëtares së Italisë i nevojitet një taktikant i ri, pasi Giampiero Ventura u shkarkua pasi humbi ndeshjen kualifikues
Ancelotti kërkon t'i vjedhë një sulmues Realit Trajneri i ardhshëm i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti kërkon t'i vjedhë një futbollist të madh Realit të Madridit. Stra
Ja skuadra e United në sezonin e ri (FOTO) Manchester United kërkon të bëjë disa përforcime të reja në merkaton e verës. Sipas mediave britanike, pas marrëvesh
Bayern mposht Leverkusenin dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Ndeshje e vështirë për Bayern Munichun, por që pas zgjatjeve dhe gjuajtjes së penalltive ka arritur të marrë atë që ka d
Van Gaal do t’i ofrojë Bayern Munichut 50 milionë euro për Gotze Trajneri i Manchester Unitdit, Louis Van Gaal e ka provokuar Bayern Munichun për yllin e tyre, Mario Gotze. Mediat br
Bayerni përmbys Dortmundin, shënon Levandowski (VIDEO) Bayern Munichu është kthyer nga disavantazhi i pjesës së parë, për ta fituar kryendeshjen e Bundesligas kundër Borussia
Fitore minimale për Bayernin në Rusi (VIDEO) Bayern Munichu ka fituar sërish minimalisht në Champions League, këtë here kundërshtari nuk ishte City por CSKA-ja e Mos
Bayerni dominues Mesfushori i Borussia Dortmundit, Marco Reus, pret që Bayern Munichu të jetë përsëri skuadra dominuese në Bundesliga edh
Liverpool ofron 18 milion euro për Shaqirin Liverpool i ofron Bayern Munichut 18 milion euro për yllin kosovar Xherdan Shaqiri. Sipas tabloidit zviceran Blick, gjig
Mediat zviceriane vlerësojnë Shaqirin me notë maksimale (FOTO-LAJM) Xherdan Shaqiri meriton notën maksimale për ndeshjen me Hondurasin ku ai shënoi tre gola. Dhe për këtë tabloidi zviceran