999 rezultate për

munich

Bayerni nuk njeh limeti, "shkel" Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar një tjetër fitore të thellë në Bundesliga. Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, kanë shënu
"Gjunjëzoi" edhe Atletico Madridin, këto janë fjalët e trajnerit të Bayern Munchen Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar i lumtur për fitoren e skuadrës së tij. Bayern Munich e nisi s
Formacionet zyrtare, Bayern-Atl Madrid Bayern Munich pret Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Formacionets zyrtare: Bayern Munich: Neuer; Pavard, Süle
Interi i ofron Bayernit një shkëmbim të pabesueshëm Inter ka kërkuar shkëmbimin e Christian Eriksen me mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng. Bild raporton se Neroa
Arsenal nuk heq dorë, insiston për huazimin e Coutinhos Arsenal nuk e kanë ndërmend të dorëzohen në garën e tyre për Philippe Coutinho. Ylli brazilian këtë verë është rikthy
SUPERKUPA/ Bayern Munchen - Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Bayern Munich dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës. Kjo finale, zhvillohet në Budapest të Hungari
Sot finalja e Superkupës së Evropës mes Bayern Munchen dhe Sevillas Me finalen e Superkupës së Evropës, UEFA po kompleton sezonin 2019/2020. Në Hungari, kampionët e Ligës së Kampionëve,
"Dridhet" Bayerni, Lewandowski mund të mungojë në finalen e Superkupës Robert Lewandowski mund të jetë mungesa e madhe e Bayern Munich. Bayern Munich do të përballet me Sevillan në finalen
Thiago i vendosur, dëshiron vetëm këtë skuadër Thiago Alcantara dëshiron vetëm Liverpolin. Mesfushori spanjoll ka ndarë mendjen për t’u larguar nga Bayern Munich kë
Bayerni nuk shpenzoi për të, Coutinho largohet zyrtarisht Philippe Coutinho edhe zyrtarisht është rikthyer te Barcelona. Bayern Munich ka konfirmuar se nuk ka ushtruar të drej
23 lojtarët më të mirë në Champions, UEFA nuk llogarit Ronaldon (FOTO LAJM) Sezoni i Ligës së Kampionëve u mbyll disa ditë më parë me finalen e PSG-Bayern Munich e fituar nga skuadra gjermane me r
Messi në shitje, Bayern një nga skuadrat që nuk është e interesuar Lionel Messi ka alarmuar botën e futbollit pas kërkesës së tij për t’u larguar nga Barcelona. Shumë skuadra kanë fill
Mos e humbisni: Lojtarët e Bayern në festë, shikoni veprimin e befasues të Odriozolës (VIDEO) Bayern Munich arriti të dielën që të fitonte trofeun e gjashtë të Ligës së Kampionëve. Bavarezët mposhtën në finale P
Coutinho mund të rikthehet në "Camp Nou", Koeman ka besim te braziliani Philippe Coutinho mund të qëndrojë te Barcelona në sezonin e ri. Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman beson se e
CHAMPIONS/ PSG dhe Bayerni sot luajn për trofeun më prestigjoz për klube E diela e 23 gushtit është një ditë e madhe për sportin, në veçanti për futbollin. Në Lisbonë, me fillim nga ora 21:0
Finalja e madhe e Champions, pas Mbappes flet edhe Neymar Neymar ka deklaruar se fitimi i Ligës së Kampionëve është diçka speciale, por triumfi me PSG, do të thotë të krijosh his
Pas Tuchel flet edhe Flick: E kemi gati planin kundër PSG-së Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar para finales kundër PSG. Të dielën, me fillim nga ora 21:00, B
Al-Khelaifi "hap thesin", premio e majme për lojtarët e PSG-së në rast triumfi ndaj Bayern Munich Paris Saint-Germain fitoi në gjysmëfinale kundër Leipzig, duke u kualifikuar për herë të parë në një finale të Ligës së
Formacionet zyrtare Lyon-Bayern Munich Bayern Munich synon fitoren ndaj Lyon për të shkuar në finale ndaj PSG. Ekipi i Flick vjen në këtë ndeshje pas fitore
Formacionet zyrtare të supersfidës Barcelona-Bayern Janë bërë zyrtare formacionet e çerekfinales Barcelona-Bayern Munich. Supersfida starton në orën 21:00 dhe do të luhe