999 rezultate për

mungesa

Mungesa në stërvitje i kushton Neymar jo pak por 370.000 euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Skënderbeu në ankth, CAS brenda 48 orëve do të japë verdiktin final Mbeten më pak se 48 orë për të mbyllur odisenë e vuajtjeve të klubit të Skënderbeut. Pritja e korçarëve po shkon drejt f
Mungesa e parave shkakton migrenë Nëse jeni materialistë ose jo mungesa e parave do t’ju godasë me siguri, thonë ekspertët nga Universiteti i Bostonit. Du
Mungesa e rojeve bregdetare, 3 persona rrezikojnë të vdesin Ndërkohë që sezoni turistik ka filluar, masat e sigurisë në plazh lenë për të dëshiruar. Ditën e sotme tre persona ka
Trajneri i Kosovës: Mungesat peshojnë, por mbetem optimist Pavarsisht mungesave të shumta që do të ketë Kosova në mesfushë, trajneri i dardanëve Bernard Challandes në konferencën
"Mos e hani bukën e nxehtë", trondit mjeku rus: Njeriu nuk vdes nga kanceri, por nga mungesa e kujdesit Dr. Guruprasad Reddy BV nga universiteti shtetëror i mjeksësisë në Moskë thotë, se askush nuk duhet të vd.esë nga kancer
Mungesa e vitaminës C ndikon në dobësimin e sistemit imunitar Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vit
Mungesa e kësaj vitamine shkakton lodhje Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vit
Mungesa në stërvitje, Milani rikthen Bakayokon te Chelsea "Sport Mediaset" bën të ditur se Milani po bëhët gati të gjobisë mesfushorin Tiemoue Bakayoko me një shumë reth 90 mijë
Sa ishte shembur komunizmi, si martoheshin shqiptarët 30 vite më parë (VIDEO) Shembja e komunizmit i gjeti shqiptarët pa asgjë. Mungesa ushqimesh, veshjesh dhe mungesa e strehimit ishin problemet më
Tottenham – Ajax, formacionet zyrtare: Vendasit me plot mungesa Tottenham Hotspur luan ndeshjen e parë përballë Ajax në shtëpinë e tyre. Spursat arritën deri në këtë fazë të garës
Pas eleminimit në Champions, Pjaniç akuzon ashpër Miralem Pjanic në mbrojtje të Massimiliano Allegrit, trajnerit të Juventusit. Mesfushori boshnjak ka dhënë një intervist
Supersfida Tottenham-Ajax, Spërsat me dy mungesa të mëdha në sulm UEFA Champions League ndizet këtë të mërkurë me sfidën e parë gjysmëfinale të këtij edicion. Në stadiumin e ri të To
Zbulohen formacionet e derbit: Inter-Juventus, bardhezinjtë kanë mungesa (FOTO LAJM) Sot në orën 20:30 në "San Siro" do të zhvillohet super ndeshja ndërmjet Interit dhe Juventusit e vlefshme për javën e 34
Lippi: Mungesa e Chiellinit i kushtoi Juventusit eleminimin nga Champions Marcello Lippi, ish-trajner i Italisë, Juventusit dhe Interit është rikthyer të analizojë edhe një herë atë eliminim dra
As konkurset nuk plotësojnë mungesat për staf në QKUK Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në vazhdimësi ka pasur mungesë të stafit të mesëm, përkatësisht të infermierë
Alarm te Milani, me dy mungesa të mëdha ndaj Juventusit Në skuadrën e Milanit, duket se i gjithë ambienti është në alarm. Ndeshjet e fundit rezultatet nuk qenë ato të pritshmet
“Duplex-i” me mungesa, zbuloni dy aktorët që u larguan papritur nga programi Tashmë jemi mësuar me programi i humorit “Duplex”, ku aktorët me skeçet e batutat e realizuara pa skenar na dhurojnë të
Inter me mungesa synon kualifikimin ndaj Eintracht Frankfurtit Sot dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë
Spalletti: Nuk duhet të ankohemi për mungesat, të japim diçka më shumë Inter pret në "San Siro" Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League, për këtë sfidë trajneri Luciano Sp