999 rezultate për

mundo

Coutinho në "vend numëro", rrezikon El Clasicon Lajme të këqija për trajnerin Ronald Koeman e sidomos për mesfushorin ofensivë, Philippe Coutinho. Sipas Mundo Deport
U kap duke qarkulluar në orën policore, gruaja puth policin për t’i shpëtuar gjobës (VIDEO) Masat anti covid dhe gjobat nuk janë prezente vetëm në Shqipëri por në të gjithë botën. Një vajzë e re ka zgjedhur mënyr
Publikimi i kontratës, Messi hedh në gjyq 5 drejtuesit e Barçës Lionel Messi ka vendosur të ndërmarrë hapa ligjorë pas zbulimit të detajeve të kontratës së tij nga gazeta "El Mundo". S
Kontrata e Messit, Koeman: Dikush dëshiron ta lëndojë atë Lionel Messi është bërë protagonist i lajmeve ditën e djeshme pas një publikimi nga gazeta "El Mundo". Sipas një arti
U publikuan detajet e kontratës së Messit, Barcelona reagon e alarmuar: Do ketë pasoja të tmerrshme Lajmi për gjysmë miliardi euro dhe madje edhe më shumë që Lionel Messi ka marrë, nga kontrata e fundit e nënshkruar në q
Shehi flet si trajner i Tiranës: Do mundohemi të ngjitemi sa më lart Orges Shehi u shfaq para mediave, ku foli për herë të parë si trajneri i Tiranës. "Mendimi për ekipin e Tiranës – Kre
As mos u mundoni! 3 shenja e horoskopit që s'e ndajnë mendjen kurrë Disa njerëz e kanë shumë të vështirë të marrin vendime të qarta. Kjo lloj pavendosmërie e tyre u kushtëzon jetën edhe të
8 këshilla për t'u kujdesur për veten nëse keni kaluar depresion "post partum" Nëse diagnostikoheni me depresionin e paslindjes ose nëse mendoni se vuani nga kjo sëmundje, është e rëndësishme të kërk
Mundo Deportivo: Messi, Neymar e Depay në një skuadër Afati kalimtar i verës së ardhshme pritet të jetë spektakolar. Ndonëse në janar nuk priten shumë lëvizje, në verën p
Jean Todt: Schumacher po mundohet që të kthehet përsëri në një jetë pak më normale Michael Schumacher po mundohet që të kthehet përsëri në një jetë pak më normale. Ky është lajmi i mirë që Jean Todt,
HOROSKOPI/ Shfrytëzoni rastin të përpiqeni të zgjidhni disa probleme Dashi Pasioni më në fund zgjohet por kini kujdes nga situatat e paqarta: mos prishni situata të reja nga frika e së k
Mos u mundoni fare, këto 4 shenja horoskopi janë të destinuara të ndahen BRICJAPI DHE SHIGJETARI Nëse një Bricjap mund të përmblidhet në një fjalë, do të ishte profesional. Ata janë punëtorë
EKSKLUZIVE/ Qeqa Krelanit i "hackojnë" Instagramin me 60 mijë follow, po mundohet ta rikthejë Gazetares së sportit, Qeqa Krelani, i kanë "hackuar" Instagramin prej afro 1 muajsh ku numuronte reth 60 mijë follow.
HOROSKOPI/ Kjo shenjë do jetë me fat, por nuk duhet të guxojë shumë Dashi Keni kaluar një periudhë aspak të lehtë, të mbushur me dyshime dhe luhatje, të cilat mund të rikthehen. Në dash
HOROSKOPI/ Beqarët nuk do jenë me fat ne dashuri kështu që kot sa mundohen Dashi Kjo e mërkurë do të fillojë me vendosmëri dhe shumë këmbëngulje. Para të gjithash do të keni një dëshirë të mad
Tre probleme shëndetësore që flokët po mundohen t'ju tregojnë Gjendja e mirë ose e keqe e flokëve është se mund të na japë disa të dhëna për shëndetin tonë. Për shembull, rënia e
HOROSKOPI/ E diel, 11 tetor: Si do të mbyllet java për secilën shenjë Dashi Mundohuni që të relaksoheni dhe mos u shqetësoni shumë për ndjenjat, keni nevojë për të rikuperuar energjitë. N
HOROSKOPI/ Këshilla e ditës: Mundohuni t’i zgjidhni gjërat më shumë me kokë se me zemër Dashi Dukej se disa marrëveshje apo raporte ishin të shëndosha, por kanë filluar krisjet e para dhe ndoshta ky është ve
Bllokoi foltoren, Hajdari: U mundova me të gjitha mënyrat Kuvendi ka miratuar me 97 vota ndryshimin në Kodin Zgjedhor. Deputetja Rudina Hajdari e ka kundërshtuar këtë draft du
HOROSKOPI/ Ditë perfekte për dashurinë, kjo është shenja me fat për sot Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon punës, kjo nuk është një p