999 rezultate për

muller

Muller i bindur: Titulli do të jetë i joni Bayern Munich humbi një mundësi të mirë për të fituar zyrtarisht titullin kampion në Bundesliga për të 7-in vit rradhazi
Thomas Muller përshëndet rrjetën (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh në minutën e 15 në transfertën ndaj Dusseldorf. Ishte Thomas Muller ai që përshë
Bayern Munchen përmbys rezultatin përballë Heidenheim (VIDEO) Bavarezët kanë hyrë ndryshë në këtë pjesë të dytë të lojës duke shënuar dy herë përballë Heidenheim. Fillimisht baraz
Muller e tepron, i vendos kalit emrin e shokut të skuadrës (FOTO LAJM) Thomas Muller e ka quajtur mëzin e tij të sapolindur Manuel. Kjo, pasi lindja e tij përkoi në të njëjtën ditë me dit
Formacionet zyrtare: Bayern Munich kërkon të rimarrë kreun kundër Mainz-it Bayern Muinch do të presë në "Alianz Arena" Mainz-in. Një ndeshe e lehtë në lëtër për bavarezët ku synojnë vetëm 3 pikët
Muller: Vendimi i trajnerit të kombëtares më kapi në befasi Përjashtimi që trajneri i kombëtares gjermane Joachim Low i bëri 3 lojtarëve të Bayernit ngjalli shumë kritika, shkruan
Dyfishon rezultatin Bayern Munchen (VIDEO) Bayern duket i pandalshëm në këtë sfidë, shkrua Albeu.com Në vetëm 10 minutat e para ka arritur të shënojë dy gola.
Çmendet Muller, bën goditjen horror në fushë (VIDEO) Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, ne ndeshjen Ajax- Bayern Munich ka bërë një ndërhyrje të shëmtuar dhe të
Muller shkruan historinë te kombëtarja e Gjermanisë (FOTO LAJM) Gjermania është duke fituar me rezultatin 2-0 kundë Holandës në "Veltins Arena". Por në minutën e 66' mesfushori i B
Kriza tek Bayern përfshin edhe gratë e lojtarëve Në sfidën e fundit që skuadra e Bayern Mynih zhvilloi ndaj Freiburg Thomas Muller u aktivizua pas minutës 70. Kjo nuk i
Shënohet goli i parë në Bundesligë (VIDEO) Është shënuar goli i parë në sezonin e ri të Bundsligës. Thomas Muller ka shënuar në minutën e 23’të te ndeshjes për
Do të largohet nga Kombëtarja? Muller revoltohet me gazetarët Thomas Muller ishte pa diskutim një prej dështimeve më të mëdha të këtij Botërori. I mbërritur në turne me 10 gola ng
Thomas Muller me deklaratë të çuditshme kundër Suedisë Thomas Muller, tha se Gjermania do të luajë vetëm për fitore ndaj Suedisë. “Ne kemi analizuar tërësisht lojën kundër
Muller ka shënuar më shumë se 30 Kombëtare në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Pas depozitimit të të gjithë listave të kombëtareve me emrat e 23 lojtarëve që do kenë me vete për Botërorin në Rusi, bi
Hummels kritikon ashpër Sane: Ti nuk je si Muller Leroy Sane është konsideruar si lojtari më i mirë i ri në Premier League duke shënuar 10 gola dhe duke dhënë 15 asistime
Muller: Jemi më të fortë se para katër vitesh Thomas Muller beson që Gjermania ka skuadër më të fortë këtë Botëror sesa ajo që fitoi në Brazil katër vite më parë kur
Muller: "Topin e Artë" e meriton Salah Gjermani, Thomas Muller thotë se çmimi më i lartë për futbollistët "Topi i Artë" është i merituar plotësisht nga sulmues
Muller nuk fajëson arbitrin por Navasin për eleminimin Thomas Muller pranon se nuk ishte faji i gjyqtarit, por i Keylor Navasit ai që e eleminoi Bayern Munichu nga Liga e Kamp
Muller: Të gjithë e dinë historinë, pësuam dy gola offside këtu Thomas Muller shpreson se arbitri kryesor i takimit, Cüneyt Çakir, të ndajë drejtësinë ashtu sic duhet, duke kujtuar sfi
Muller tregon arsyen pse humbi mbrëmë Bayerni Kapiteni i Bayern Munichut, Thomas Muller e gjen problemine humbjes tek naiviteti që tregoi Bayern kundër Realit në disf